Štítky: mazda 6 biele tlačidlo prípade, mazda 5 fob tlačidlo prípade, mazda 3 car key card, mazda 3 100 kľúčových prípade, ch r kľúča vozidla prípade, mazda silikónové kľúča vozidla prípade, silucon kľúča vozidla prípade altis, mazda 6 tlačidlo odznak, mazda 6 tlačidlo prípade zinku, mazda x5 tlačidlo prípade.

€6.81 €15.13
  • Skladom
  • w1057


  • Druh Materiálu: Plastové


Poznámka: uistite sa, že kľúč je rovnaké ako naše fotografie zobraziť, ak nie, opýtajte sa nás pred objednávky. Vďaka za pochopenie!

Vlastnosti: 100% Zbrusu nové , presne ako na obrázku(na Kľúč nie je súčasťou dodávky). Premium Lesklý Uhlíkových Vlákien Dizajn Plast+Keychain. Kľúčové Kryty sú Ideálne pre Ochranu Vašich Kľúčových pred Poškodením, Známky, Prach a Dostať sa do Tlačidlá. Všetky tlačidlá, porty, snímače zostať voľný, bez ohrozenia ochrany, tento prípad je navrhnutý na každodenné použitie v mysli. dobre konštruované s top kvality zrna ekologický materiál pre maximálne štýlové, použiteľnosť a odolnosť. Elegantné, klasické a nadčasové umelecké diela a Životnosť Výrobku, Kvalita! predvolené Keychain


Sashadeda6
2020-09-27
5/5
wow,amazing

Napísať recenziu

Súvisiace produkty