Štítky: delux myš, v dialógovom, logitech g27, rukáv mayday, gold premium card, ec1 je, a4tech x7, logitech g27 koliesko, mayday hitparáde albumov, náramok mayday sprievod.

€15.99
  • Skladom
  • w10939


  • Materiál: kartón
  • Balenie,: Tlač
  • Názov Značky: СТИЛЬ ЖИЗНИ
  • Krajina Pôvodu: Nemecko


Čo je v krabici s škodcu trpaslíci?

1. 110 karty základná verzia pešti trpaslíci:

44 tunel mapy,

28 gold karty,

27 mapy akcie,

7 kariet trpaslíci-gold detektory, 4 karty GNOME škodcov, 2. 66 add-ons (označené na kartách s Obrázok 2):

30 tunel mapy,

21 akcie mape

15 kariet rôznych trpaslíci,

3. 32 zlaté nugety (doplnok),

4. kovové úložný box,

5. pravidlá. Všetky trpaslíci love gold!

Trpaslíci-škodcom (v pôvodnom saboteur) je mimoriadne hra vyvinutá Frederick moyerson a vydala v roku 2004. Vďaka nej sa každý z nás má možnosť sa cítiť ako skutočný gnome! Dobre, trochu. A preto musíme milovať zlato-tak ako každý, kto miluje sám seba ako gnome, miluje ho. A kde by som mal hľadať zlato? Doprava, metro, kopanie tunelov, čo je to, čo budeme robiť.

Šťastný majiteľ deluxe výkon môžete vychutnať obe verzie hry, ktoré budú uložené v spoľahlivé kovové puzdro-tak, že žiadny GNOME utečie s zlata! Pôvodné trpaslíci-škodcom

Hra sa skladá z 3 kôl. V každom hráči dostanú náhodne úlohu-gold finder alebo škodcu. Úloha je držaný v tajnosti, takže žiaden z hráčov vedieť, kto je posedenie s ním.

Vo vzdialenosti 7 karty sú stanovené mapu vchod do tunela a 3 karty príchodu-môžu byť aj zlato a zbytočné gnome uhlia. Trpaslíci prijímať niekoľko náhodných tunel mapy, v ktorých môže byť priamo pasáže, ukázalo sa, kríže a uviaznutiu, ako aj konanie mapy:

Škodlivé-rozbiť Kirk, obloženie alebo svietidla,

Oprava-podľa toho, opravy Kirk, obloženie alebo svietidla,

-Ak chcete odstrániť jeden z tunela karty z hracieho poľa,

Tajné karty je tajný pohľad na jeden z príchodu karty.

Teraz úloha zlata o zamestnanie je dostať sa na príchod s zlata, a škodcom-pokúste sa zabrániť im. V prípade úspechu sa hráči víťazného tímu v náhodnom prijímať rôzne množstvo zlata.

Hra sa opakuje inou 2 kolách, vždy nové úlohy sú uvedené a nové kopies sú postavené. Podľa výsledkov z 3 hry, gnome, ktorý naplnil najviac zlata. Trpaslíci-škodcom Deluxe-dve hry v jednej fľaše

Druhá časť pridáva veľké množstvo nových úloh, tunel mapy a akcie hra. Teraz môžete hrať viac trpaslíci, rozdelené do niekoľkých súťažných tímov. Tam sú nové typy zdrojov a nové úlohy lovu trpaslíci (napríklad Crystal a geológ).

Stavať Tunely pri hľadaní zlata (alebo zasahovať do urobiť) s toho stane viac zaujímavé, hra získava nové farby, trpaslíci objavia ďalšie akcie k dispozícii. Najlepšie je hrať prvá časť, a potom pridať doplnok k nemu. Kto by trpaslíci?

Jeden walker do zlatej bane sa v posledných 30-40 minút a ísť to môže byť 3 až 10 trpaslíci (2 až 12 navyše, ale iba v prípade, že dosiahol vek 8. Hoci, v magickom svete zlatých detektory môžete nechajte malé predpoklady a nechať v 6-7 ročný gnome. Hra je ideálny pre:

Trpaslíci s rodičmi hrať v rodinnom kruhu,

Len gnome úplne iný vek,

Všetky mladých v spoločnosti (škriatkovia, samozrejme),

Trpaslíci-škodcom Deluxe budú ako tí, ktorí radi hry s intríg a skryté úlohy, ako aj lepenky pole, ktoré nie je len unikátne na hru.


Svetlanagolovina1995
2020-11-05
5/5
I'm just delighted! Perfectly packed goods, nothing is damaged, the quality is super. It is recommended to buy. Great time with family, friends or company
Aitanka89
2020-11-18
5/5
I liked the children very much

Napísať recenziu

Súvisiace produkty