Štítky: ffpp2 kn95, prenosné lekárske puzdro, výchova k demokratickému občianstvu, airsoft zbraň, taška výchovy k demokratickému občianstvu, nástroj výchovy k demokratickému občianstvu, mäkké cordura, headset sinairsoft, tlmičom, pás molle puzdro.

€4.07 €6.79
  • Skladom
  • w10963


  • Model: RS0301
  • Názov Značky: SINAIRSOFT
  • Funkcie: MultifunctionalFeatures , elastické popruhy , priestranné vrecko
  • Sa vzťahujú na: Prvá Pomoc Kit , Lekárska Taška , Pás Balík , Camping, Horolezectvo Taška , Emer
  • Materiál: Nepremokavé 900D Nylon
  • Typ športy: Lov


MATERIÁL:900D anti-abrasion polyesterov MOLLE kompatibilné EMT prvej pomoci puzdro pre núdzové alebo taktických situácií.

VYSOKÁ QUALITLY : Trvalé MOLLE popruhov so silným zaskočí umožňuje pripojiť toto lekárske puzdro na všetky MOLLE kompatibilné výstroj( na nosenie na opasku, vesta alebo balenia).

MULTI ÚČEL: 8*6*3 palcov Vode odolný nylon prípade, a to chrániť vaše zdravotníckych pomôcok.Prvá pomoc puzdro má Viacero malé vrecká a elastické držiaky pre skladovanie.Je veľmi ľahké dať tovaru v a uzavrieť. Ideálny na prepravu zdravotníckeho materiálu.

FLEXIBILITA: Náš pôvodný D krúžok dizajn na zadnej strane môže byť použité, aby tento IFAK taška prílohu flexibilitu. Použite ich, ak chcete pripojiť ramenný popruh pripojte puzdro na vaše auto alebo kamión, a je ideálny pre JEEP rollbar a iné rekreačné vozidlá.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE: lekárskej puzdro má Dvojitý zips, Celý zips, drapákové openingand. bude to otvoriť všetky spôsobom ploché, takže to nebude modul vypnúť, keď sa snažíte získať prístup zdravotníckych pomôcok.

1. FLEXIBILITA: Náš pôvodný D krúžok dizajn na zadnej strane môže byť použité, aby tento IFAK taška prílohu flexibilitu. Použite ich, ak chcete pripojiť ramenný popruh pripojte puzdro na vaše auto alebo kamión, a je ideálny pre JEEP rollbar a iné rekreačné vozidlá.

2. Vysoká qualitly: Trvalé MOLLE popruhov so silným zaskočí umožňuje pripojiť toto lekárske puzdro na všetky MOLLE kompatibilné výstroj( na nosenie na opasku, vesta alebo balenia).

MULTI ÚČEL: Vode odolný nylon prípade, a to chrániť vaše zdravotníckych pomôcok.Prvá pomoc puzdro má Viacero malé vrecká a elastické držiaky pre skladovanie.Je veľmi ľahké dať tovaru v a uzavrieť. Ideálny na prepravu zdravotníckeho materiálu.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE: lekárskej puzdro má Dvojitý zips, Celý zips, drapákové openingand. bude to otvoriť všetky spôsobom ploché, takže to nebude modul vypnúť, keď sa snažíte získať prístup zdravotníckych pomôcok.

Je tiež malé na Suchý zips, popruh na vrchole udržať priestoru uzavretá v prípade zips zlyhanie.Obsahuje tiež veľké mimo popruh s prackou, že cinches dole na kompresiu puzdro ešte ďalej.

Tento lekárska taška je pripojený na veľké Velcro panel a zamerané so silným pull rukoväť pre rýchle odstránenie v prípade núdze.


Rhea Didier
2020-10-04
5/5
I never got the Item. The Seller gave me a full payback after we found out, that i got the wrong Trackingnumber!
Satsaibab
2020-10-01
3/5
Except for a small unimportant mismatch, it's worth buying. Good material, sewn and comfortable, large size and patch included. My 3 stars is because there's a little "scam" for saying it somehow. They put the product at a very good price to get your attention and think it's a good offer. The problem is that they then get some of the money back with the shipping price, that's how they have the product so cheap without losing money. Still buying 2 at once and coming in one package, I paid 2 shipments as if I ordered them separately. I insist, it's worth buying, but I don't like them using these tricks with people.
Mustafabozkurt54
2021-01-21
1/5
Not to buy in this store, it wasn't the color I ordered.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty