Štítky: bicykel pneumatiky s hrotmi, tuk vidlica, grip m lok, ryby volfrámu, pneumatiky stud veľká, 26x4 pneumatiky, ar 15 uchopenie, zostatok na bicykli pneumatiky, kožené stud zbraň, airsoft uchopenie.

€15.34 €16.15
 • Skladom
 • w11078


 • Schopnosť 6: Moutain Vehicel hrotmi
 • Číslo Modelu: M4-12
 • Schopnosť 4: Trekking pól klincami
 • Hardeness Volfrám Hrot: 86-93HRA
 • Schopnosť 5: lezenie topánky klincami
 • Schopnosť: topánky klincami
 • Spôsobilosti 1: snehu pneumatika uchytenie hrotmi
 • Schopnosť 2: Trvalé pretekárske pneumatiky klincami
 • Materiál: Karbid volfrámu Top Pin+ ocele base
 • Schopnosť 3: Sneh skrutku klincami


200pcs Pneumatiky s Hrotmi na Obuv, Topánky Uchytenie Hrotmi pre fatbike Moutain Vehicel skrutku v klincami Pneumatiky Stud Volfrámu Sklopiť Rybárske Pneumatiky Skrutku Klincami Snehu Hrotmi Kolies, Pneumatiky, Snehové Reťaze Klincami Pre Automobilové Vozidlo, Motocykel, nákladné Vozidlo Zimné Pneumatiky Univerzálne, 1.ak pre veľké pneumatiky , na 12mm veľkosť bude niečo malé . mali by ste zvoliť väčšiu veľkosť . 2.Tento druh sa vždy používa na bicykli a motorky . 3.A niektoré osoby ho použiť pre rybárske topánky a turistické trate topánky . Hardeness: 86~93HRA eaqual na 69~81HRC, Normálne ,Ocele :97~143HBS rovnakého o 7HRC hornej pin resistens je desať krát noral ocele . Pre tungten tip je HRA 86-93,Odolné pre preteky . Špecifikácia: Materiál: Kov Farba: Strieborná Veľkosť: Cca. 2x4x12mm/ 0.08x0.16x0.47" Vyrobené z pevného kovu, tento druh pneumatík stud skrutky sú silné a odolné na použitie. Má nízku zem tlak a je šetrné k životnému s minimálny dopad. Je ľahké nainštalovať s určitými vŕtačku a môžu sa zhodujú aj so svojím vozidla pneumatiky. Prosím, vyberte si vhodnú veľkosť nové klincami inštalácie z hľadiska hĺbky pneumatiky niť. Tento druh skrutky sú vhodné pre väčšinu pneumatík a pridať ultimate off-road kapacity na svoje bežné auto, nákladné vozidlá, motocykle,atd. To prináša dobré anti-slip vlastníctva pre vaše pneumatiky. Inštalácia: 1. Vŕtanie (pomocou veľmi malých bit) nadol od centra vybraných gombík do pneumatiky. 2. Vyvŕtajte skrutka do zvnútra von. Ak je uhol nie je kolmá na pneumatiky, bude to držať sa jednej alebo druhej strane. Vykonajte jeden otvor a skrutku v čase. 3. Dať lepiacou páskou cez skrutky na vnútornej strane pneumatiky. Niekedy je najlepšie použiť dve vrstvy pásky. Špecifikácie: Materiál: Oceľ Farba: Strieborná nainštalovať nástroje nie obsahujú , by sa mali dať do chatu tiež , telefón ju kúpite , to si nakupovanie nastaviť dicount pre celkom.

Pozor prosím: 1. Aby Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus alebo predávajúci si vybrať,keď si vyberiete to,to ukáže čas odoslania. 2. Objednávky>$7,doprava zadarmo cez Čína Príspevok Registrované Air Mail alebo predať vybrať, s sledovanie informácie. Ruský priateľ dávať pozor prosím: vyplňte, Prosím, príjemcu, úplný názov(obsahuje 3 diely aspoň)v objednávke,inak svoj pozemok neprejdú zvyky svojej krajiny. Brazília Priateľ dávať pozor Prosím : Prosím nechať CNPJ alebo CPF číslo pre nás , pre miestne colné skontrolovať zásielku použitie .ak nie , nebude prejsť ciel . ++++ Kupujúcich vezmite prosím na vedomie:

1.Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

2.Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

Nie sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane,Tieto poplatky nie sú zahrnuté v položke cena a prepravné náklady. 3.Keď urobíte poriadku, skontrolujte prosím vašu adresu,ak adresa nie je správne,pozemok zostane v post office celý čas.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty