Štítky: 60 stupňov metrické závity, čiastočné vyšívacie nite, metrické závity meranie, meradlá metrické závity, koberec vyšívacie nite, stroj závitov skrutiek, vyšívacie nite kovov, die držiteľ, kovové nite na šitie, kríž lesklé vlákna.

€62.57 €68.02
 • Skladom
 • w11277


 • Počet Kusov: 1
 • Materiál: Legovanej Ocele
 • Špecifikácie: M68*1.5/2.0 mm
 • Druh: zomrieť
 • Číslo Modelu: VD-TDM68
 • Názov Značky: FUDO
 • Vlákno Smer: Doprava
 • Položka: Metrický závit zomrieť
 • Aplikácia: ocele obrobku spracovanie
 • DIY Dodávky: Kovoobrábanie
 • QTY: 1pc


Vlastnosti Produktu:

1PC vysoko kvalitnej legovanej ocele vyrobené M64 metrika štandardné ručné rezanie závitov kolo zomrieť.

Špecifikácia výrobku: Materiál: 9SiCr ocele S pecifications:M68 Ihrisku:1,5 mm/2,0 mm základe objednávky. 100% kvalita a Úplne nové. Vysoká tvrdosť a trvanlivé Zomrieť môže byť inštalovaný v ZOMRIEŤ kľúča manuálne spracovanie vlákien ,vhodné pre formy obrábania,ale nie pre stroj SS obrobku, v prípade potreby Hss kohútikov a zomrieť, prosím, zvoľte naše hss série.

Package Zahrnuté:

1pc z Metrický Závit Die M68*1,5 mm/2,0 mm

Súvisiace Výrobky:

Produkt Obrázok

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 7 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, sprostredkovanie, poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru . Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 12 - mesačnú bezplatnú údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty