Štítky: plot t trati, balkón obrazovke, jednoduchý záhradný mreže, červený strom, záhrada ochrana osobných údajov, zomrie plot, dvore, fenc, cievkou elektrický plot, umelé plot rastlín.

€11.46 €13.49
  • Skladom
  • w11507


  • Materiál Rámu: Cedrového dreva
  • Tlak Ošetrené Drevo Druh: Príroda
  • Rám Dokončovacie: -
  • Druh: Oplotenia, Mreže, & Brány
  • Číslo Modelu: plot
  • Funkcia: Eco-Priateľský


Odrážky:

1、plot je z cedrového dreva a umelých zelených viníc, ktoré sú umelo viazané až na to. To je veľmi realistický a je vaša záhrada plná zelene a plné vitality. (Tento model má dva druhy špecifikácie: drevený plot a dreveným plotom + zelené viniča, môžete si ho kúpiť voľne).

2、pôvodnej veľkosti teleskopická plot je o 55*20 cm/21.65*7.87 palec; keď jeho šírka je 1 m/39.37 palcové, výška cca 43 cm/16.93 palec; maximálna veľkosť je 1,2 m/47.24 palcový široký a 35 cm/13.78 cm vysoká.

3、Ručne vyrábané prírodné pevný drevený plot, tam bude drevené jazvy, hmyzu oči, trhliny, nie je ideálna, biela farba , zuhoľnatie farieb, vysoká teplota spaľovania, povrch bude mať čierny plávajúce popola, drsný, ale to sa používa na skrášlenie záhrady je prirodzenejšie.

4、Jednoduchá inštalácia: drevené stĺpiky sú poháňané do pôdy, a drevených plotov, môžu byť stanovené s kravatu alebo drôt. Jednoducho usporiadať ich, aby vaša záhrada vyzerať inak. To je neuveriteľné.

5、Platné miesto konania: Tento rozšíriteľný drevený plot môže byť použitý pre svadobné rekvizity streľba, nákupné centrum dekorácie, KTV bary, reštaurácie, parky a iné miesta pre prázdninové aktivity so zeleným viničom, ktorého je vynikajúci výhľad.

Špecifikácia:

Názov: 55 cm zdvíhateľnej plot

Materiál: cedrového dreva, drevo čip hrúbka je približne 0,6 cm, šírka je cca 1,8 cm

Výrobný proces : handwork

Štýl: pastoračné

Váha: cca 470g

Rozhodné miesto konania: svadobné rekvizity streľba, nákupné centrum dekorácie, KTV bar, reštaurácia, park, nádvorie a na iných miestach.

Veľkosť:cca 55*20 cm/21.65*7.87 palcový (unstretched)

Description: 55 CM zuhoľnatie drevené farba plotu sú špecifikácie: kombinovaná výška 55 cm, šírka 20 cm; pri otvorení 1 meter, výška 43 cm; maximálna veľkosť: 1.2 metrov široký, 35 cm vysoká.

Poznámky:

1. Rozšíriteľný drevených plotov, všetky merané ručne, zdarma pevnosť premenné sú pomerne veľké, vyššie uvedená veľkosť je cca 2-5 cm chyba je normálne, snímate v druhu, každú sériu rôznych ploty bude mať malý farebný rozdiel. Dúfam, že rozumiete!

2. Ručne vyrábané prírodné pevný drevený plot, tam bude dreva jazvy, hmyzu oči, trhliny, biela farba nie je dokonalé, zuhoľnatie farba je pálené pri vysokej teplote, bude black plávajúce popol na povrchu, drsnejšie a nie v porovnaní s nábytkom butik. Nie je problém s normálnou záhradné dekorácie, ale druh pastoračnej krásy.

Zoznam:

1* Zaťahovacie Drevený Plot


Napísať recenziu

Súvisiace produkty