Štítky: koberec biela, tmavo modré šaty, tričko, kovbojské šaty ženy, komfort nohavice, úplné nohu, kórejský práce, americký blúzka, šaty módne kórejského, salón krásy interiéru, home decor.

€4.57 €6.45
  • Skladom
  • w11669


  • Štýl: Americký Štýl
  • Tému: ľudia
  • Materiál: Plastové


Odrážky:

1、je To Tak sladké a roztomilé vianoce stojí ornament santa claus,On so luxusné oblečenie a darčekovej krabičke,borovice, kužeľ a pod dekorácie na dosah ruky.

2、Tento santa claus ideálny pre šírenie dovolenku . On by perfektným doplnkom pre váš Vianočný stromček, stôl a domáce dekorácie.Najlepší darček na Vianoce !Zábavný a slávnostný okrem každý sviatok dekor príliš.

3、Tradičné Vianočné santa claus obrázok dekorácie colleaction priniesť nádherný spev a animované tanec pre vaše Vianočné dovolenku a vašu rodinu,priateľov.

4、Klasické Santa Claus Bábika vždy privítala väčšina detí a dospelých. To je perfektný darček pre vaše dieťa a priateľov. Skvelý Vianočný darček, darček k Narodeninám, na Nový Rok dar, Výročie dar, Deň Vďakyvzdania darček, Halloween darček.

5、100% Služby Záruku: Ak máte akékoľvek nespokojnosť alebo pochybnosti o naše produkty, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis čo najskôr, dáme vám najlepšie služby na záruku vašej 100% spokojnosti.

Funkcie:

1.Je to Tak sladké a roztomilé vianoce stojí ornament santa claus,On so luxusné oblečenie a darčekovej krabičke,borovice, kužeľ a pod dekorácie na dosah ruky.

2.Tento santa claus ideálny pre šírenie holida. On by perfektným doplnkom pre váš Vianočný stromček, stôl a domáce dekorácie.Najlepší darček na Vianoce !Zábavný a slávnostný okrem každý sviatok dekor príliš.

3.Tradičné Vianočné santa claus obrázok dekorácie colleaction priniesť nádherný spev a animované tanec pre vaše vianočné dovolenku a vašu rodinu,priateľov.

4.lassic Santa Claus Bábika vždy privítala väčšina detí a dospelých. To je perfektný darček pre vaše dieťa a priateľov. Skvelý Vianočný darček, darček k Narodeninám, na Nový Rok dar, Výročie dar, Deň Vďakyvzdania darček, Halloween darček.

Špecifikácia:

Materiál: Plast + Textílie

Veľkosť: Cca.15*33 cm

Balenie Obsahuje:

1* Santa Claus bábika

Poznámka:

1.Ručné meranie, veľkosť bude mať chyba 0,5-2 mm, podliehajú skutočnej veľkosti.

2. Vzhľadom na svetelné a displej rozdiel, položky farby sa môžu mierne líšiť od obrázkov.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty