Štítky: odpadky diy recyklačných nádob, môžete, kôš na odpadky, súprava kuchynský odpad bin, čierna biela kuchyňa dlaždice, Z Nehrdzavejúcej Ocele, smetisko, koša kúpeľňa kovov, nerezový kôš, stráže segmentov.

€16.64 €20.80
  • Skladom
  • w11754


  • Pôvod: AE(Pôvodu)
  • Tvar: Iné
  • Je To Inteligentné Zariadenie: No
  • Číslo Modelu: Z nehrdzavejúcej ocele koša
  • Štruktúra: Iné
  • Štýl: Stlačením Typ
  • Druh: Skladovanie Vedierko
  • Materiál: Iné


Popis:

1. Námestie kruhu je riadne, kolo obdĺžnik vzhľad dizajn je jednoduchý a krásny, zabudovaný hydraulický hriadeľ zariadenia, kryt je tiché a pohodlné.

2. Manuálne otvorenie do 90° opraviť bežne otvorené, a môžete si ju kedykoľvek otvorená uľahčiť zahodiť odpadky. Potiahnite rukoväť vnútorné vedro poloha hydraulické hriadeľ, aby veko otvorené.

3. Samostatné vnútorné barel, odnímateľný vnútorné barel vyrobené z PP, čo je trvalé a robí čistenie pohodlnejšie.

4. Otvára sa jednou nohou, a o 5 cm/1.97 palcové širokouhlé pedál uľahčuje krok ďalej a otvorte veko.

5. Veľké non-slip base, s veľkým gumy základňa inštalovaná na dne, ktoré nie je ľahké tip a list.

Funkcie:

1. Nožný pedál pre jednoduché čistenie.

2. Kryt skryť pachy a odpadky.

3. Malá veľkosť, môžu byť umiestnené v mnohých malých miestach (napríklad na stole, v aute).

4. Štvorcový tvar, pedál typ, s vnútornej nádobe.

5. Vynikajúce a módne, elegantné, anti-odtlačkov prstov, anti-zablokovať ABS ľahko sa čistí. Môžete doplniť všetky kuchyne alebo kancelárie dekorácie.

6. Jemný a tichý veko uzáveru. Veko sa v blízkosti ticho a jemne každý čas. Vymeniteľné vzduchu klapka znamená, že tento pedál koša môže byť použitý pre mnoho rokov ako nové.

Špecifikácia:

Názov: Nerezová Oceľ Koša

Materiál: škrupina 401 nehrdzavejúcej ocele vnútorné shell PP

Kapacita: cca 5 L

Veľkosť: cca 14*22*29 cm/5.51*8.66*11.41 palec

Hmotnosť brutto: o 1.31 kg

Proces: bez zápachu ABS častice

Farby: čierne, biele, ružové zlato, piesočnatá, matná biela, matná čierna

Balenie: pena políčko obalu a obal

Platné do miest: pracovňa, obývacia izba, kuchyňa, spálňa, kúpeľňa, hotel, atď.

Balenie Zoznam:

1*Nerezová Oceľ Koša

Na naše Brazílsky priatelia:

Brazília Post má dočasne oznámila, že bude účtovať asi $3.50 na objednávku pre všetkých medzinárodných zásielok na 27. augusta (miestneho času). Tento poplatok sa hradí kupujúci po self-vyhlásenie a bude vrátená, ak nebude zaplatené. Ak nemôžete prijať $3.5 colný poplatok, prosím, nie objednávku.

Pre viac informácií, pozrite si prosím nižšie uvedený odkaz, veľmi vám ďakujem za vaše pochopenie!

Kupujúci čítanie

1. O platbu

Podporujeme nasledovné spôsoby platby:

2. O dodávky

A. Poštovné A Odovzdanie

Budeme prijímať rôzne kanály podľa charakteristík prepravu tovaru. To môžu dosiahnuť viac než 200 krajín a regiónov. Sľubujeme, že všetky objednávky budú vydané do štyroch dní. Od sledovania čase rôzne kanály budú líšiť, poštových zásielok, zvyčajne ukazujú, 1-4 dni pre medzinárodné expresné dodávky, a ak je preťaženiu, sledovanie informácie o čase bude predĺžená.

A. O colnej a colnej

Poštových zásielok, zvyčajne nevytvárajú tarify, ale colných predpisov v rôznych krajinách budú mať rôzne colné odbavenie krát. Prosím sledujte informácie v dobe a obráťte sa na miestnu poštu, ak je to potrebné. Medzinárodné expresné doručenie zvyčajne vytvára ciel. Vezmite prosím na vedomie, miestne dane colný noriem s cieľom vyhnúť sa colné problémy spôsobuje výrobky, ktoré majú byť vrátené alebo zničené. Ak je to potrebné, obráťte sa na miestne colné konanie v spoločnosti alebo priniesť informácie pre miestne colné odbavenie. Nakoniec, prajem vám šťastný nakupovať, ďakujem vám veľmi pekne za vašu podporu.

3.Vrátenie A Politík

Pretože medzinárodnej prepravy nákladov a času náklady sú pomerne veľké, preto kladieme veľký dôraz na kvalitu produktov. Budeme dôsledne skontrolujte, či sa dostane poškodený produkt, prosím kontaktujte nás. Pre váš prospech, skontrolujte package skôr, než ho podpíšete a pošlete fotografiu k nám. Budeme hodnotenie výrobku podľa konkrétnych podmienok produkt, ktoré vám pomôžu vyriešiť tento problém, budete mať možnosť vychutnať si ďalšie zľavy. Ak chcete vymeniť alebo vrátiť tovar bez poškodenia výrobku, len návrat poštovné náklady budú účtované a zašleme vám nový produkt pri prevzatí výrobku. Ďakujeme vám za vašu podporu a porozumenie.

4. Farebný rozdiel:

V dôsledku rozdielov medzi jednotlivými obrazovkami, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba projektu. Scheler Vrátenie tovaru: Kupujúci môže vrátiť tovar do 7 dní od prijatia tovaru. Počas tejto doby, ak nie je práca kvality problém, predávajúci nebude akceptovať vrátenie.

5.Spätná väzba

Ak ste spokojní, prosím, dajte nám 5 hviezdičkami, to bude náš najväčší povzbudenie a vytvoriť lepšie služby pre vás. Všetko úsilie je len lepší pocit, spolu s úprimnosťou. ďakujem vám veľmi pekne

Dúfam, že moji priatelia môžu nájsť to, čo potrebujete.

Ak máte akékoľvek potreby, prosím, neváhajte ma kontaktovať.

Všetko najlepšie k vám


Napísať recenziu

Súvisiace produkty