Štítky: tester usb, vhf power zosilňovač, zosilňovač hf moc, jednoduché fm vysielač, signstek fm vysielač, iboot moc, hf lineárne, local fm vysielač, ft-817, hf moc.

€36.55
  • Skladom
  • w1268


  • stav: Nové
  • Číslo Modelu: sd
  • Druh: Regulátor Napätia
  • Aplikácia: Počítač
  • Napájacie Napätie: s
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Strata Sily: c
  • Prevádzková Teplota: z


štart

koniec

1 M-1000MHz 3.5 W Zosilňovač HF FM, VHF UHF FM Širokopásmové pripojenie RF Zosilňovač

Popis: Funkcie:

1-1000MHz RF Širokopásmového Zosilňovača

Napájanie: DC+15V

Aktuálne: 480mA (statický) Tento prúd sa mení so vstupnej frekvencie a výkonu, čo je to, čo sme zvyčajne hovor dynamické aktuálna hodnota je menšia ako 500mA.

Výstupný výkon: Výstupný výkon nad 1-1000MHz je väčší ako 33dBm (2W), a low-end sýtosť výkon je až 3,5 W ( 100MHz)

V porovnaní s inými malé-signál kusov, zosilňovač produkty sú najviac "funkcie" na ich zraniteľnosť. Urobíme záverečný test našich výrobkov pred pôrodom a v našich silách, aby pack to tak, že je stále nedotknutá, ak je zaručené, na dosah ruky.

Na základe charakteristiky zosilňovača, musíme zabezpečiť, že:

Po prvé, amplitúda vstupného signálu je nižšia než maximálna hodnota. Ako poskytovateľ produktov, dúfame, že si každý môže vstup 0dBm za najlepšie;

Po druhé, vstup a výstup musí byť pripojený k zaťaženiu a musia byť spoľahlivé pripojenie, pretože zosilňovač je najviac bojí škody spôsobené výstup odraz, aj keď tento čas je krátky, aby stačí prepnúť okamžité; po Tretie, ak potrebujete pracovať na dlhšiu dobu, alebo sa pridať externý chladič umožňuje rozptýliť teplo prostredníctvom iných tepelná vodivosť metódy.

Obsah Balenia

100% Zbrusu Nový

1 X1M-1000MHz 3.5 W Zosilňovač HF FM, VHF UHF FM Širokopásmové pripojenie RF Zosilňovač

Doprava :

Krajina

Čas dodania Pracovných Dní (nie vrátane sviatkov) 5-7 8-10 11-14 15-19 20-22 >25 Pracovných Dní + sobota + nedeľa 5-9 10-14 15-20 21-25 26-30 >35 Spojené Štáty Sadzba (položka prišli) 9% 50% 21% 13% 7% Vrátenie alebo Odoslať Veľká Británia Kurz (položka prišli) 10% 62% 20% 3.5% 4.5% Vrátenie alebo Odoslať Austrália Kurz (položka prišli) 23% 50% 13% 8% 6% Vrátenie alebo Odoslať Francúzsko Kurz (položka prišli) 1.5% 20.5% 45% 23% 10% Vrátenie alebo Odoslať Nemecko Kurz (položka prišli) 5.5% 25% 35% 19% 15.5% Vrátenie alebo Odoslať

Kanada

Sadzba (položka prišiel)

0.0%

44 %

35%

18%

3%

Vrátenie alebo Odoslať Španielsko Kurz (položka prišli) 1.5% 25% 50% 14% 9.5% Vrátenie alebo Odoslať Platby :

Spätná väzba

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

Vysoko oceňujeme vašu POZITÍVNU spätnú väzbu. Prosím, nenechávajte negatívnej spätnej väzby, bez toho, aby žiadala o pomoc.Budeme sa snažiť v našich silách vyriešiť akýkoľvek problém.

Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte nás kontaktovať na ebay správy.

Odpovieme vám najneskôr do 48 Hodín.

Vrátenie&Reship: Ak ste nespokojní s našimi položky alebo služby, potom, prosím, postupujte podľa dobré eBay praxe, kontaktujte nás prostredníctvom ebay správu pred odchodom

akúkoľvek spätnú väzbu. Sme odhodlaní vyriešiť všetky problémy v priateľskej a uspokojivým spôsobom.

Vždy sme odpovedať na ebay správy do 1-2 pracovných dní. Ak sa nechcete dostať odpoveď od nás, potom, prosím, skontrolujte, či vaše ebay správy. sme len odpovedať ebay správu, č poslať e-mail.

Originálne a vrátiť expedičný poplatok nebude vrátený, alebo úhrada za všetkých okolností. Musíte súhlasíte a beriete na vedomie, tento pojem ak sa vám cenovú ponuku pre túto položku. Preto sa, prosím, nesťažujte o nutnosti lode späť na vlastné náklady.

Kontaktujte NÁS::

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás Prosím na ebay správy(č. e-mail). Odpovedať do 24 hodín.

Staráme sa o našich vážených kupujúci, ak máte nejaké otázky, náš Služby Zákazníkom štáby bude veľmi rád pomôže.

Snažíme odpovedať na vaše e-maily, akonáhle je to možné, avšak vzhľadom na vysoký objem denný prichádzajúce e-maily a časové pásmo rozdiel,

nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty