Štítky: krytie čelného skla zime, klobúk snowproof, sr2ez, vetrovka ženy, tábor čelné sklo, kožušiny gauč hodiť, kabát zimný, plyn sklo, výkon bol, okuliare snowproof.

€3.44 €3.82
  • Skladom
  • w171


  • Štýl: Pevné
  • Názov Značky: faroot
  • vzor: Pevné
  • Použitie: Iné
  • Materiál: polyester taffeta + magnet


Popis: Auto Kryt

ZIMNÉ aktivity: Škrabanie ľadu a snehu mimo windshields na zmrazenie zima ráno pred odchodom do práce alebo pomocou auto je nič, ale bolesti hlavy.

Okrem toho, že je zima, časovo náročné a únavné budete mať vždy nejaké zvyšky ľadu, ktorý nebude škrípanie off a kúpe viacerých plechovky de-icer môže byť nákladné alternatívy. Automobilový Zimnej Snehovej pokrývky bude riešiť problém ľahko. Protector bude zadarmo vášho čelného skla od snehu, ľadu a námrazy okamžite! Jednoducho prikryť kryt cez čelné sklo a problému zabrániť.

Aktivity v LETE: Zabrániť, aby vaše auto rozpaľuje s čelné Sklo Protector. Namiesto slnka biť a preniká vašom aute, slnečník bude odrážať to hneď.

V dôsledku teploty v aute stále pekný a cool.

Ak sa vaše auto je v pohode, potom tak sú vaše sedadlá a volant!

Tak sa rozlúčiť s sweltering hot áut, horiace ruky a nohy a spotený jednotky. Letné Slnko Štít bude riešiť problém ľahko.

Vozidlo čelné Sklo protector je vyrobená z prvotriednej Kvality polyester poskytnúť vám s najsilnejším najviac Odolný kryt.

To je zabalené v Praktickom odkladacie Puzdro tak, že to môže byť zložený ľahko, aj keď nie v použitie a úhľadne uložené. Vysoká kvalita,100%Zbrusu Nový! Názov: Snow blok s magnetom auto (vodotesný, prachotesný, slnko, sneh)

Farba:Čierna a Strieborná

Veľkosť: 170*120 cm (plus uši 210*120 cm)

Materiál: Šifrované nepremokavé 190T polyester taffeta + magnet 5 Funkcia: Tieňovanie vaše auto, sneh blokovanie vodotesný, prachotesný, slnko atď Package zahrnuté: 1pc Auto predný kryt


Napísať recenziu

Súvisiace produkty