Štítky: skriňa prút, skriňa pól, handričkou stojan na šaty, wardrob, pan vešiak, nástenné tyče vešiak, vešiak železničnej zdvíhateľnej, 0 g ramienka, sukne oblečenie vešiak, kovový vešiak stojan.

€7.81 €13.71
  • Skladom
  • w198


  • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele


Z nehrdzavejúcej Ocele Zdvíhateľnej Šatník Železničnej Oblečenie Vešiak na Uteráky Plášť Skrine, Regály Tyč (Luxusné B Typ,Striebro,300mm)

Popis Táto položka je dobre vyrobené z prémiového materiálu pre trvanlivé a praktické využitie. Žiadne ostré hrany, je schopný dobre chránia oblečenie a ruky. Obsahuje tri štandardné hrúbky posuvné tyče pre silu a zaručená nosnosť. Ideálny pre zavesenie nohavice, šatky a sukne, ktoré sú dlhé a nie ľahko vetrateľnosť. Funkcia - Farba: Strieborná. - Materiál: Nerezová Oceľ. - Veľkosť dĺžka výška šírka priemer zdvíhateľnej dĺžka

250 25.3 cm 7.8 cm 6,1 cm 0,8 cm 16,5 cm

300 30.3 cm 7.8 cm 6,1 cm 0,8 cm 21 cm

350 35.3 cm 7.8 cm 6,1 cm 0,8 cm 26.5 cm - protišmykový dizajn pomáha držať oblečenie v mieste bez pádu alebo ovisnuté. - Žiadne ostré hrany, dobre chránia oblečenie a ruky.

- Obsahuje tri štandardné hrúbky posuvné tyče pre silu a zaručená nosnosť.

- Ideálny pre zavesenie nohavice, šatky a sukne, ktoré sú dlhé a nie ľahko vetrateľnosť. - Vhodný pre použitie vo vnútri skrine a úložné priestory, pre veľký priestor na ukladanie údajov riešenie, aj v práci aj v rámci dosiek a do kuchyne alebo kúpeľne na uterák koľajnice.

1 x oblečenie vešiak


Napísať recenziu

Súvisiace produkty