Štítky: logitech mx master 3 pokročilých, autel maxicom mk808, tpms pneumatiky senzor, mp808ts scaner, foxwell prípade, logo prihlásiť sa, nitrino, launch x431, icom, fotoaparát microscop.

€85.48 €147.38
 • Skladom
 • w269


 • Druh Materiálu: ABS Plast
 • Položka Dĺžka: 20cm
 • Názov Modelu: Autel MX Sensr 433 MHz 315 MHz 2v1 senzory
 • Položka Hmotnosť: 0.04kg
 • Položka Výška: 3cm
 • Položka Šírka: 20cm
 • Názov Značky: Autel
 • Napätie: v
 • Externé Testovanie Certifikácia: ce
 • Elektronické: Áno
 • Položka Druh: Iné
 • Hardvéru Verzia: Najnovšie
 • Moc: w
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Verzia Softvéru: Najnovšie


365 dní Bezplatnú Výmenu

Jeden rok zadarmo náhradné záručné podmienky a podmienky Pravidlo 1:Do 365 dní od doručenia tohto produktu alebo systém automaticky potvrdenia dodávky, ak je hlavné telo výrobku, ktorý má problémy s kvalitou do rozsahu záruky výrobcu služby (s odkazom na ""non-ľudské škody"" problém), predávajúci zaviaže poskytovať služby ponúka kupujúcemu s bezplatnú výmenu. Pravidlo 2:kvality Výrobku podmienky nadobúdajú účinnosť len vzťahujú na produkt hardvérové problémy s kvalitou a non-ľudské škody, ktoré nemôžu byť vyriešené aktualizácii softvéru vynulovať. Pravidlo 3:Služby platnosti: 365 dní od dátumu kupujúci potvrdzuje príjem balíka. Pravidlo 4:Služby procesu: kupujúci iniciuje bezplatné náhradné služby a odošle produkt späť. Po predávajúci potvrdil príjem vrátený výrobok zodpovedajúci výrobok z objednávky. Predávajúci sa pripraví na odoslanie nová. Pravidlo 5:náklady Na vrátenie produktu platí kupujúci a náklady na prepravu nové náhradné sa hradí predávajúci. Pravidlo 6:, Keď kupujúci vykoná službu zadarmo náhradné nie opravy, číslo objednávky a kvality problém provements (ako je: video, výrobok jedinečný kód, atď.) sú povinné.

Autel MX-Senzor 433MHz/ 315MHz

OE-Úroveň Programovateľné Senzor pre Sledovanie Tlaku v Pneumatikách Systém (TPMS) 100% Cloneable + Hodí 98% Prúdu Vozidiel / MX-Senzor 433 MHz

■ Úvod

MX-Senzory (433MHz/315MHz) , programovateľný univerzálny senzory, sú inteligentné a efektívne postavená špeciálne pre výmenu snímača vykonávať ako OE senzory, pokiaľ ide o signál interval, trvanlivosť a funkčnosť podpora až 99% z USA a Kanady vozidiel. 2-SKU senzor riešenie, ktoré pokrýva viac než 98% všetkých OE senzory na trhu sa výrazne zjednodušiť riadenie zásob a nižšie investície a predaj strát.

■ Úvod

Pneumatiky Starnutia/ Pneumatiky Úniku/ Vysokej Teploty/ Rýchlosti/ Preťažený...

■ Odrážky 98% POKRYTIE: Hrajú najnovšie a najčastejšie komplexného pokrytia 98% OE senzory na trhu, a až 90% Severnej Ameriky, Európske a Ázijské vozidlá, takmer sa hodí pre všetky typy kolies na ceste. JEDNODUCHÉ POUŽITIE: maximálna snímač signálu umožňuje senzory, aby boli ľahko naprogramovať bezdrôtovo, aj keď už nebol prichytený na volant. Navyše, jedinečné TLAČOVÁ ventil dizajn manuál výmenu snímača oveľa jednoduchšie. PEVNÁ & TRVANLIVÉ: Vybavené automobilového triedy batérie, vymeniteľné hliník/guma vretena ventilu vydržať studenej, teplej a odolnosť proti korózii a vysoko presné vzduchu ventilom, aby sa zabránilo úniku vzduchu, senzor zabezpečuje stabilitu a výkon. ZÁRUKA: Autel zaručuje, že senzor je voľný od materiálu a na výrobné vady po dobu 24 mesiacov alebo pre 24,000 kilometrov. Každý senzor je označené poradové číslo sledovať senzor kvality z továrne, aby sa zabezpečilo, že iba najvyššiu kvalitu časti sú nainštalované.

■ AUTEL HODNOTA VÝHODOU 1. Pokrýva 98% všetkých OE senzory na trhu 2. 2 snímač typy na zníženie zásob ( dve ventil typy sú k dispozícii) 3. Bezdrôtové čidlo programovanie s Autel TPMS servisných nástrojov 4. 100% ID klon-možnosť snímač bez re-učiť sa vyžaduje 5. Nezávisle testované a certifikované a spĺňajú normy SAE

■ Špecifikácie výdrž Batérie ≥5 rokov Prevádzková Teplota -40°C do +125°C Skladovacia Teplota -40°C až +150°C Prevádzková Vlhkosť 90% pracovná Frekvencia 433 MHz/315MHz Monitorovania Tlaku v Rozsahu od 100 do 900 kPa Tlak Čítanie Presnosť ±10 kPa Teplota Čítanie Rozsah -40°C do +125°C Teplota Čítanie Presnosť ±5°C G Senzor Čítanie Presnosť ±15% Prenosu Energie 5-8 dBm Batérie 3.0 V Rozmery (W x H x D) 55.1 mm x 29.4 mm x 21.8 mm (Svorka-v Sensor) Hmotnosť (Bez Ventilu) 18.5 g (Svorka-v Sensor)

■ Inštalácie 1. Voľné pneumatiky: Odstránenie ventilu spp a core a defláciu pneumatiky. 2. Odpojenie pneumatiky: Svorka pneumatiky na pneumatiky meniča, a upraviť ventil na 1 hodine vo vzťahu k pneumatiky oddelenie hlavy. Vložte pneumatiky nástroj a výťah pneumatiky perličiek na montážnu hlavu na zľavu hlavy. 3. Odpojenie snímač: Pomocou skrutkovača odskrutkujte upevňovacie skrutky a snímač z vretena Ventilu, potom uvoľnite maticu a odstránenie ventilu. 4. Montáž snímača a ventil: Posuňte vretena ventilu cez ventil otvor rim. Utiahnite skrutku,-matice s 4.0 Nm s pomocou polohy pin. Montáž snímača tela proti rim a utiahnite skrutku. 5. Montáž pneumatiky: Miesto pneumatiky na ráfik, uistite sa, že ventil tváre, oddelenie hlavy v uhle 180 stupňov. Montáž pneumatík nad rim.

■ Upozornenie 1. TPMS senzor zostavy sú výmenu alebo údržbu diely pre vozidlá, ktoré majú výrobcom nainštalovaný TPMS. 2. Uistite sa, že program snímač pomocou AUTEL senzor programové nástroje pre vaše konkrétne vozidlo, značka, model a rok pred inštaláciou. 3. Neinštalujte naprogramované monitorovanie tlaku v pneumatikách, senzor v poškodené kolesá. 4. S cieľom zabezpečiť optimálnu funkciu, snímač môže byť inštalovaná iba s pôvodnou ventily a príslušenstvo poskytované Autel. 5. Po ukončení inštalácie test vozidla, monitorovanie tlaku v pneumatikách systémov pomocou postupov popísaných v pôvodnom výrobcu' s používateľská príručka pre potvrdenie správnej inštalácie. 6. Zakaždým, keď pneumatika je servis alebo demontovať, alebo ak je snímač odstrániť, alebo vymeniť, je povinná nahradiť gumová priechodka, podložka, matica a ventil jadro s našimi diely na zabezpečenie riadneho tesnením. Je povinné vymeniť čidlo ak je veľmi poškodený.


Daryachernogubova
2020-11-21
5/5
Sensors are well packed. In Moscow came in 7 days.
Luis714
2021-01-11
5/5
The product has taken a while to arrive, making things worse by the carrier (DHL) he didn't deliver the pagete on top of it lying about gue has warned me.
Loisoswal 96
2020-12-22
5/5
Seller dial order but not send! When communicating, one deception and promises. I do not recommend the seller.
Kievgbud
2020-12-23
5/5
Два раза заказывал датчики в этом магазине,в первый раз датчики получил ,все нормально. Во второй раз продинамили 2 недели ,дали левый трек номер,датчики так и не отправили.Деньги вернули только через спор . Короче как всегда ,хитрожопые .
Urbanttt
2020-08-29
5/5
все отлично) Пришло в момент.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty