Štítky: gamepad prepínač, nintendo bezdrôtové, úradný nintendo 3ds nabíjačky, nintendo 3ds európskej nabíjačky, ovládač sega usb, ovládanie gamecube usb, nintendo ds nabíjačku 3ds, pôvodné nintendo 3ds nabíjačky, nintend 3ds konzoly nabíjačky, nintendo 3ds nabíjačku zahrnuté.

€4.24
  • Skladom
  • w291


  • Kompatibilné Značka/Model: Nintendo
  • Názov Značky: EXLENE
  • Nintendo Model: Nintendo 3DS


EXLENE 4pack 3 m/10 ft USB Nabíjačka, Napájací Kábel, Nabíjací Kábel Kompatibilný s 3DS, 2DS, Nové Nintendo 3DS XL LL, 2DS XL LL 4 farby

Hranie hier v aute a konzoly vypnite? To je zlá vec, že konzoly vypnite, keď ste veľmi nadšený s vašej hry, a budete musieť ísť domov na stenu nabíjanie. Teraz, s Nintendo DSI NDSI USB Napájanie nabíjací kábel,môžete pokračovať užite si rukoväť konzoly kdekoľvek a kedykoľvek. To môže udržať vaše concole priebežné plnenie zatiaľ čo vy ste stále hrať, musíte byť vybavená prenosná nabíjačka, napájací banka,nabíjačka do auta,notebook alebo počítač PC...atď akékoľvek zariadenie alebo zásuvky s USB portom. 2A aktuálne robí to oveľa rýchlejšie nabíjanie ako ostatné kábel.

- Kompatibilné s Nové Nintendo 3DS XL/ Nových 3DS/ 3DS XL/ 3DS/ Nových 2DS XL/ Nových 2DS/ 2DS XL/ 2DS/ DSi/ DSi XL

(Nie je kompatibilný s Nintendo NDS a NDS Lite).

- Jednoduchá inštalácia, jednoduché plug and play

- Vám umožní Hrať a Poplatok v rovnakej dobe

- To 3ds nabíjací kábel umožňuje nabíjanie vášho ds/3ds/n3ds oveľa pružnejšie najmä pri cestovaní alebo v aute.Môžete riadiť a poplatok v rovnakej dobe. Pre cestovanie, nemusíte priniesť akékoľvek neohrabaný napájací adaptér.

Package: 1 X 3m biela 3ds/2ds nabíjací kábel

1 X 3m black 3ds/2ds nabíjací kábel

1 X 3m modrý 3ds/2ds nabíjací kábel

1 X 3m červená 3ds/2ds nabíjací kábel

UPOZORNENIE: Pre všetkých záujemcov od Brazília, Brazília Príspevok, dočasne oznámila, že bude účtovať poplatok 15 reais (asi 3,5 AMERICKÝCH dolároch) na objednávku, tak pred vami, aby ste lepšie vedela, kedy presne príde v Brazílii, colné, budete musieť zaplatiť 15 reais (asi 3,5 AMERICKÝCH dolároch) na objednávku pre daň.Venujte prosím pozornosť stav zásielky po doručení, platiť poplatky včas. Pre všetkých záujemcov od ruskej, Prosím, dvojité potvrdenie vaše celé meno (najmä ruských priateľov), adresu(Ulica, Mesto, Štát, Krajina), poštové smerovacie číslo, telefónne číslo, pred objednávku.

Produkt Show:


Napísať recenziu

Súvisiace produkty