Štítky: anténa jasné, tv, zvádzať, wifi anténa rotátor, anténa tracker, anténa tv, ham rádio anténa baofeng, audio toslink, anténa dvbt2, koaxiálny kábel, baofeng bf uv s9.

€8.23 €14.45
  • Skladom
  • w54156


  • Druh: Vnútorné
  • Názov Značky: TTVXO
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Package: Áno


Funkcie:

- Prijatie high gain 25dBi antény na zosilnenie signálov HDTV. - Vyrobený z vysoko kvalitného kovu, prenos signálu je rýchlejší a stabilnejší. - 360 stupeň č mŕtvy uhol príjem signálu. - O 5 m koaxiálny kábel s F a TV samec konektor. - Gumené nohy pre ochranu laku. - Vysoká frekvencia VHF(172-240Mhz)/ UHF(470-860Mhz) s vysokou citlivosťou plus high gain 25dBi zabezpečiť stabilitu a plynulosti prenos signálu. Dať si skvelý sledovanie TELEVÍZIE potešenie. - Táto anténa prijíma viac druhov signálov, vrátane ATSC, DVB-T, DVB-T2, ISDB. Je kompatibilný s 720P, 1080i, 1080P/ ATSC. - Táto anténa rozširuje signálu príjem rozsah do 200 kilometrov, vám umožní získať viac signálov, a viac HD TV programov. - Toto magnetické základne TV signálu zosilňovač antény podporuje plug and play. Nie je potrebné pre jednotku alebo softvér.

Špecifikácie:

Typ:Typ: DVB-T/DVD-T/CMMB Antény Materiál: PP Pracovné frekvencie: VHF(172-240 MHz)/UHF(470-860 MHz) VSWR:≤1.5 Menovitý výkon:50W Vstupná Impedancia: 50Ω Impedancia Výstupu: 75Ω LNA vysoký zisk: 22dBi Signál rozsah: 200 míľ Príjem signálu: ATSC, DVB-T, DVD-T, CMMB Kompatibilita: 720P, 1080i, 1080P dĺžka Kábla: cca. 5 m, Konektor Typ:IEC.F alebo iné Napätie: 3-5V Rozmery: 2.44x5.12 palcov (62x130mm) Balík Zahrnuté: 1 * Digitálna anténa 1 * Konverzia hlavu 1* Inštrukcie

Ako Používať:

Krok 1: pripojenie na konci(f-muž) z pripojený koaxiálny kábel ANT/V konektor na zadnej strane TV prijímača alebo DVB-T tuner. Krok 2: V TV menu nastavenia, nastavte tuner režime "Anténa" alebo "Vzduch". podrobnejšie pokyny nájdete v TV manuálne. Krok 3: V Tv menu nastavenia, nastavte TELEVÍZOR na "scan" pre kanálov. to môže byť niekedy uvedený ako auto-program, auto-scan, vyhľadávanie kanálov, alebo vyhľadávanie kanálov. poraďte TV príručka pre podrobné pokyny. Krok 4: ak príjem je sporadické, skúste presunúť anténu do inej polohy a rescanning TV, kým optimálnu polohu sa nachádza. Krok 5: upevnenie antény na optimálnu pozíciu, ktorú našiel.

Poznámka:

1. Umiestnenie antény vyššie, alebo v blízkosti/v okne môže mať za následok lepší príjem. musíte rescan vždy, keď sa premiestnite anténu. 2. Ak používate ploché HDTV, prosím, prejdite cez váš TELEVÍZOR príručka, uistite sa, že váš TELEVÍZOR sa dodáva so zabudovaným tunerom pre freeview. 3. Potrebujete retune vaše freeview Tv a digitálny prijímač z času na čas zabezpečiť si vyhradzujú všetky dostupné služby. retuning trvá len niekoľko minút a môže byť vykonané pomocou diaľkového ovládania. 4.TV recepcia kapacita závisí od vzdialenosti medzi svojich domov, vysielacie veže a okolitého prostredia. 5.Recepcia sila a kvalita je vždy závisí od faktorov prostredia, preto, ako s akoukoľvek inou anténou, recepcia nemôže byť zaručená v


Napísať recenziu

Súvisiace produkty