Štítky: canon r5, canon eos m3, fotoaparát nikon, eos r, fotoaparát canon, dslr, Canon 600d, 6d canon mark ii, kamera video, fotoaparát dslr.

€1 189.58
 • Skladom
 • w54236


 • Efektívnych Megapixelov: 25MP
 • Certifikácia: CE
 • Pôvod: JP(Pôvodu)
 • Snímač Veľkosť (palce): Full-Frame
 • Názov Značky: Canon
 • Číslo Modelu: Canon 6D Mark II
 • Špeciálne Funkcie: Wifi
 • Súbor Typ: Trup
 • Rozlíšenie Videa: Full HD (1920x1080)


Canon EOS 6D Mark II DSLR Fotoaparát (Telo Iba)

Produkt Upozorňuje 26.2 MP Full-Frame CMOS Senzor DIGIC 7 obrazový Procesor 45-Bod All-Cross Typ AF Systém, Full HD Video na 60 fps; Digitálny JE 3" 1.04 m-Dot polohovateľný, Dotykový LCD displej, Dual Pixel CMOS AF a Movie Servo AF Rodák ISO 40000, Rozšírený ISO 102400 6.5 fps Strieľačky; Time-Lapse & HDR Movie Vstavaný GPS, Bluetooth & Wi-Fi s NFC Prachu a Vode; SD Kartu

Krok až do full-frame hra s EOS 6D Mark II DSLR Kamery od spoločnosti Canon . Vytváranie vysoko-výkon full-frame zobrazovacie viac prístupné, 6D Mark II robí veľa pokrok viac ako jeho predchodca zlepšiť na každý aspekt snímky a tvorby. Hlavné aktualizácia prichádza v podobe 26.2 MP CMOS senzor a použitie DIGIC 7 obrazový Procesor dodať ostrejšie, živšie snímok v rôznych streleckých situácií. Toto nastavenie ponúka vylepšenú natívny rozsah citlivosti ISO 100-40000, ktoré potom môžu byť rozšírené ISO 50-102400, ako aj rýchle fotografovanie rýchlosťou až 6.5 fps.

Zabezpečiť vaše obrázky sú pripináčika sharp je 45-bod all-cross typ AF systém, ktorý je schopný sledovať predmety s presnosťou. To predstavuje výrazné zlepšenie oproti jeho predchodca, a bude mať za následok rýchlejšie získanie vášho predmetu. Spolu s prepracovanou AF systém, snímač funkcie Dual Pixel CMOS AF technológia poskytnúť podporu zameraním na živé zobrazenie a videa strieľanie, ktoré sám bol narazil do Full HD na 60p. S týmto nastavením pracuje dobre s 3" 1.04 m-dot polohovateľný dotyková obrazovka LCD, ktorý povoľuje použitie v rôznych uhloch a intuitívne ovládanie.

Pre hybridné stills/video strelcov, sa vám bude páčiť vylepšená kvalita videa, ako aj možnosť pripojiť externý mikrofón cez 3,5 mm vstup. Užívatelia budú mať tiež možnosť vytvoriť 4K time-lapse filmy, ako aj HDR video s vyhradená nastavenia a režimy. Navyše, dizajn tela dostala aktualizáciu s lepšiu ergonómiu a odolnosť, vrátane prachu a vode odolnosť. Používatelia budú mať prístup k mnohým možnosti pripojenia, ako je dobre, ako je Wi-Fi, NFC a Bluetooth, pre pripojenie k inteligentné zariadenie, a zabudovaný GPS pre geotagging fotografií.

26.2 MP Full-Frame CMOS Senzor a DIGIC 7 obrazový Procesor Ponúka zvyšuje na oboch rozlíšenie a výkon pri nízkom osvetlení, na 6D Mark II používa novo vyvinutý 26.2 MP full-frame CMOS snímač, ktorý pracuje v tandeme s DIGIC 7 obrazový Procesor vytvoriť ostré, živé snímky a video. To prispieva k vysokej výkonnosti v slabom svetle s rodenými rozsah citlivosti ISO 100-40000, ktoré potom môžu byť rozšírené ISO 50-102400, ak je to žiaduce.

Pomoc s zachytiť správne exponované snímky je 7560-pixel RGB+IR merací snímač, ktorý pomáha minimalizovať vplyv blikajúce svetlá v obrázkoch a zaisťuje presné čítanie celú scénu. 45-Bod All-Cross Typ AF a Dual Pixel CMOS AF Systémy na Zabezpečenie predmetu je pripináčika ostré, na 6D Mark II zahŕňa všetky-cross typ AF systém, ktorý ponúka 45 fáza-zistiť bodov, pre pokročilých sledovanie a zaostrovanie, zatiaľ čo používanie optickej finder pre statické zábery. Tento AF systém môže pracovať v podmienkach osvetlenia tak nízke, ako -3 EV a bude pracovať s rôznymi objektívmi s maximálnou clonou f/8 a menšie, aj keď s maximálnym počtom 27 bodov. Päť rôznych AF výber oblasti módy sú k dispozícii aj pre optimalizáciu výkonu na svoj predmet.

Pri použití Live View a nahrávanie videa, teraz môžete použiť Dual Pixel CMOS AF na skutočné snímací senzor. To ponúka široké pokrytie fázy-detection, automatické zaostrovanie pre rýchlejšie a presnejšie zameranie v týchto režimoch. Je ideálny pre video ako používatelia budú mať hladšiu rack so zameraním bez tienisté stránky bežne stretávame s kontrast-založené systémy. Takisto to funguje aj s dotykový displej funkcie, umožňujúce strelcov, len ťuknite na zaostrenie. Full HD Nahrávanie Videa Pre multimediálnej tvorby, 6D Mark II je vybavený výkonným Full HD nahrávanie videa voľby. Na 6D Mark II ponúka vylepšenú rýchlosť, maximálnu obnovovaciu frekvenciu 60p, keď snímanie Full HD video. Ponúka tiež Digitálny JE s 5-osou stabilizáciou obrazu aby sa minimalizovalo vzhľad chvenie fotoaparátu pre ostrejšie ručné streľba. Tento výhody nahrávanie počas chôdze alebo pohybu, a môže byť tiež použitý v spojení s šošovky s optickým JE pre efektívnejšie celkovú stabilizáciu. Zvuk je kvalitný, rovnako, s možnosťou použiť buď zabudovaný mikrofón, alebo externý mikrofón cez 3,5 mm vstup. Dizajn tela veľké 3.0" 1.04 m-dot polohovateľný LCD monitor je k dispozícii pre jasný, živý obraz prehrávania a live view streľba a jej dotykovej obrazovke rozhrania funkcií proti rozmazaniu dizajn a môže byť použitý pre intuitívne dotykové-na-zamerať kontrolu a úpravu nastavenia v menu. Jednu kartu SD slot je k dispozícii pre ukladanie fotografií a videa. Optický hľadáčik ponúka približne 98% pokrytím záberu a má zväčšenie 0.71 x. Odolný dizajn karosérie je ochrana proti prachu a poveternostným utesnené povolenie práci v náročnom prostredí.

Ďalších Funkcií Fotoaparátu vstavaný GPS modul umožňuje geografickú značku snímky v-kamera, rovnako ako auto time synchronizácia s Univerzálnym Kód cez satelity. Tento modul je kompatibilný s American GPS, ruský GLONASS, a Japonskej kvázi-zenith Michibiki satelitov pre široké pokrytie podpory. Vstavaný intervalometer umožňuje vytvorenie 4K UHD time-lapse snímok a podporuje nahrávanie po sebe idúcich snímok vo vopred zvolených časových intervaloch. Bluetooth umožňuje prepojenie smartphone alebo tablet pre rýchle zdieľania obrázkov medzi zariadeniami, ako aj diaľkové ovládanie schopnosti. Vstavané Wi-Fi a NFC pripojenie zapnúť bezdrôtové zdieľanie, kontrolu a prenos snímok pomocou kompatibilného inteligentného zariadenia, ako aj CS100 Pripojiť Stanica.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty