Štítky: eva strane, dieťa montessori, android tablet, fľaša senzorických, muži tepelnej spodná bielizeň, autizmus senzorických, fidget hračka, montessori vzdelávacích drevené hračky tela, veľké montessori vzdelávacích drevené hračky, montessori tablet.

€16.05
  • Skladom
  • w54417


  • Názov Značky: tiantiantiger
  • Vekové Rozpätie: 2-4 Rokov
  • Certifikácia: Európa certifikované (CE)
  • Číslo Modelu: A130
  • Upozornenie: Žiadna Voda čistenie


Keďže spôsob prepravy pre našich zadarmo doprava je normálne post mail, ktorý trvá príliš dlho, preto odporúčame vám vybrať DHL,TNT alebo iné kuriérskou službou, nastavenie cena je už defference medzi kuriérom a doprava zadarmo.

Ak máte veľké objednávky, taktiež si môžete vybrať, po mori alebo letecky.

Ste vítaní, aby poslať akýkoľvek dotaz na našu mailovú adresu: tangcherry na msn.cn , prajeme budeme robiť spoluprácu :)

Náš obchod je profesionálny baby&kid produktov obchod, môžete nájsť veľa rôznych druhov vecí, tiež nič, mne to môžeš povedať.

Veľkoobchod a maloobchod sú taktiež vítané!

Tu sme zaručujú vysoko kvalitný produkt a rýchlo-kurz služby.

Ďakujem vám veľmi pekne!

Prináša vám veľké zaoberá, každodenné!

Majte na pamäti:

Podporujeme doprava zadarmo čína post air mail , zvyčajne to bude stáť 15~45 dní vo vašej krajine. ale keď vstúpil do predaja sezóny, spoločnosť China post sa má vysporiadať sa s tisíckami package každý deň, a vlastné posilnia dohľad nad každý balík, tam bude veľa vonkajších faktorov spôsobiť oneskorenie, takže to možno bude stáť viac než 2 mesiace do vašej krajiny. ak si chcete kúpiť darček pre niektoré špeciálne deň, je to dobré pre vás kúpiť pred 2~3 mesiacmi. Ak chcete lode tým, EMS, FEDEX, DHL, alebo iní, prosím, kontaktujte nás a budete musieť zaplatiť náklady na dopravu. ďakujem.

Tento druh drevené hračky závisí na vysokú kvalitu~!

Ďakujem vám veľmi pekne!

To, čo vidíte a čo dostanete.

Box rozdelená do šiestich sekcií obsahujúcich dve tablety každý vyrobený z

cítil, dreva, ocele, bridlice,sklo a korku .

Materiál

Box rozdelená do šiestich sekcií obsahujúcich dve tablety každý z plsti, dreva, ocele, bridlice,sklo a korku .

Prezentácia

1. Na Directress sedí vedľa dieťaťa. Po prvé, ona zariadi tabletu do stĺpcov.

2. Prvý set je umiestnený v stĺpci na ľavej strane, ktorý sme sa nazýva ju Strane A.

3. Druhý súbor je umiestnený na pravej strane, s názvom Strane B.

4. Na Directress potom zobrazuje dieťa, ako vykonať párovanie cvičenia.

5. Ona miesta jej ľavej ruke na prvý kus tabletu na strane a a cíti teploty.

6. Pri zachovaní jej ľavej strane zostali na kus tabletu, využíva jej pravej ruke cítiť tablety na strane B, jeden v čase, nájsť zodpovedajúce kus tabletu.

7. Krytá tablety sú potom umiestnené spolu bok po boku v strede medzi dvoma stĺpcami tabliet.

8. Na Directress pokračuje v tejto veci, až kým sa všetky tablety sú uzavreté.

Kontrola Chýb

Dieťa kontroly cvičenia prostredníctvom zrak, každý pár tabliet, ktoré majú rozdielny vzhľad.

Zaujímavé Miesta

Udržať ocele tablet v chladničke aspoň pol hodiny pred prezentáciou tak, že je to jednoduchšie odlíšiť medzi bridlice tablety.

Účel

Na rozvoj dieťaťa povedomie o rôznych teplota "cítiť" materiálov v prostredí spôsobené rôznymi tepelnej vodivosti materiálov.

Platby

1. Akceptujeme Alipay na www.saunaflipper.sk .

2. www.saunaflipper.sk podporuje Visa, MasterCard, Western Union, a bankovým prevodom prostredníctvom bánk.

3. Všetky platby sú prijímané prostredníctvom zabezpečenia platobného procesora ESCROW.

4. Všetky platby musia byť ukončené do 7-10 dní po objednávku, alebo to bude uzavretý sám .

***************************************************************************************************

Daň

1. Objednávka bude deklarovaná ako darček a nižšiu hodnotu, eliminovať a minimalizovať svoje vlastné dane, a ľahké vlastné konanie.

2. Pravidlá sú rozdielne v každej krajine, bohužiaľ, nie je tam žiadny spôsob, ako nám vedieť, pravidlá, predpisy, vlastné tradície, postupy, papierovanie v každej krajine, Preto nemôžeme poskytovať rady o daní vo vašej krajine, ale ak viete, že informácie z daní pravidiel vo vašej krajine, len povedz nám, budeme viac než radi, sledovať svoj krok.

1. Podporujeme doprava zadarmo čína post air mail, zvyčajne to bude stáť 15~45 dní vo vašej krajine. ale keď vstúpil do predaja sezóny, spoločnosť China post sa má vysporiadať sa s tisíckami package každý deň, a vlastné posilnia dohľad nad každý balík, tam bude veľa vonkajších faktorov spôsobiť oneskorenie, takže to možno bude stáť viac než 2 mesiace do vašej krajiny. ak si chcete kúpiť darček pre niektoré špeciálne deň, je to dobré pre vás kúpiť pred 2~3 mesiacmi. Ak chcete lode tým, EMS, FEDEX, DHL, alebo iní, prosím, kontaktujte nás a budete musieť zaplatiť náklady na dopravu. ďakujem.

2. My len loď na dodaciu adresu, ktorú potvrdil s Escrow. Ako budete platiť, prosím, uistite sa, že vaša adresa v www.saunaflipper.sk zápasy adresu by ste chceli, aby sme loď.

3. Nie sme zodpovední za dodatočné poplatky ako napríklad dovozné poplatky, dane, clá, DPH a daní, ktoré možno budete musieť zaplatiť, ak váš položka príde vo vašej krajine.

4. Položka Umiestnenie je v Číne. Medzinárodná doprava bude trvať dlhší čas, ako je tuzemsko,a doprava môže byť oneskorené, pretože kuriérskej spoločnosti, miestne zvyky/povinnosti a niektoré iné neistoty (sviatky, udalosti). Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc.

Spätná väzba:

1. Vaša spokojnosť je naším konečným cieľom.

2. Ak nie ste spokojní s položku alebo akékoľvek iné otázky, Prosím neváhajte a kontaktujte nás čo najskôr. Budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol.

3. Ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. To sa nám viac silnú moc.

***************************************************************************************************

Služby zákazníkom:

Ak nie je možné nájsť výrobok, ktorý potrebujete v mojom obchode, prosím, povedzte nám, alebo mi ukázať obrázok, zabezpečíme pre vás všetky naše sily.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty