Štítky: moonston, oblasti kameň, fluorite rock, tourmalin, selenite stick, emerald hrubý kameň, pyritom crystal palička, yoni, crystal vzor, prírodné chell prívesky.

€5.46
  • Skladom
  • w54837


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Organický Materiál


Dokument .produktu-popis { font-size: 16px; font-family: Comic Sans MS, Verdana, Gruzínsko; } .produktu-popis .obrázky { text-align: center; } .produktu-popis img { max-width: 100%; width: 800px; height: 800px; vertical-align: middle; }

popis:

100% vysoko kvalitných

Materiál: Moonstone

Farba: ako je znázornené

Veľkosť: 70-150 g (náhodné dodávky)

Package Zahrnuté:

1 x Drsné Moonstone

Samozrejme, labradorit je drsný, leštené na jednej strane, každý s farebné svetlo, a o hmotnosti každého kusu sa pohybuje od 50-200 gramov. Na labradorit je tiež známy ako spektra kameňa, pretože to môže žiariť ako farebné svetlo slnka.

Poznámka: Toto je drsné gem. Chrániť svoj prirodzený lesk, ešte nie sme odstránili prach na povrchu. Po obdržaní drsné drahokamy, opláchnite prach a nečistoty na povrchu s čistou vodou.

SKU:VEM2502A

Ďakujem za vašu pozornosť, môžete skontaktovať s nami a získajte viac podrobností tovaru .Vitajte na návšteve.Dúfam, že sa vám pekný deň!


Amgladush
2021-02-13
1/5
I got a gray/black stone with barely any color in it. The seller responded that it is a random delivery was and left a picture see what he had. There was but 1 stone at which somewhat color had and the rest was also gray/black. Bad Sale!!

Napísať recenziu

Súvisiace produkty