Štítky: papierové poháre nastaviť lila, počasie snímače esp, zvetrané sivá postieľky, zvetrávanie nálepky, odolný proti poveternostným vplyvom hoodie, dospievajúci drví mama, papier rez bez odkaz, svetlo led tabuľka 12w, papier de steny izieb.

€14.70
 • Skladom
 • w54869


 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Názov Značky: WXSHSH
 • Číslo Modelu: Hnedá, Strieborná
 • Dĺžka: 600 cm (6m)
 • Druh: Sklo Filmy
 • Materiál: pet
 • Povrchová Úprava: Jeden Spôsob, ako Zrkadlo farba winodw film
 • Funkcia: Tepelná Izolácia
 • Štýl: Hnedá, Strieborná Izolácia Okna Film
 • Šírka: 40/50/60/70/80/90 cm


Prečo je tento produkt pre vás?

Máme špecializované náš čas a zdroje na vytváranie jednoduchých a praktických položky, ktoré tvoria domácnosti žije viac pohodlné pre vás a vašu rodinu. Úžasné one-way okno film je vaše osobné riešenie zabezpečuje optimálne prírodné svetlo vo vašom dome, a zároveň úspory na elektrinu a chráni váš nábytok.

Funkcie:

1.Premium one-way okno film je praktické riešenie pre blokovaním až 95% UV žiarenia, ktoré môže chrániť váš celú rodinu pred UV poškodením. 2.Teplo v okne ovládanie film pre nižšie elektrickej energie sa šetria energiu a náklady, tiež znižuje odlesky. 3.Reflexné okno film vytvára zrkadlový efekt v priebehu dňa, že posilnená ochrana osobných údajov. 4.Tento Self-adhesive okno filmu je jednoduchý na inštaláciu a odstránenie, Jednoduchá obsluha, pohodlné a rýchle 5.Toto zrkadlo okno film môže byť nainštalovaný na väčšine windows (neodporúčam pre dual-panel sklo) vo vašej domácnosti a kancelárie 6.K dispozícii v 4 farbách: strieborná, čierno-strieborná, modro-strieborná, hnedá, strieborná a viacerých veľkostiach, ktoré sú k dispozícii

Poznámka:

Okno film funguje len na rovnú, ČISTÚ a HLADKÉ povrchy. To nebude držať na plastové, drvené alebo nerovnom povrchu. Uistite sa, že ste odstránili priehľadný podklad filmu a vložiť hladké strany na okno, alebo to nebude držať.

UV Blokátory a Tepla Ovládanie

Táto tepelná izolácia okna pokrýva rozšíri priamym slnečným svetlom, aby reducde glares a blokujú UV žiarenie, takže môžete pracovať, študovať a hrať za viac prispôsobivá vnútorné prostredie.

Úžasné Zrkadlový Odraz Účinok

Tento jeden spôsob, ako zrkadlo okno film poskytuje denná súkromia, ľudia mimo nemôže peer prostredníctvom svojej izbe, keď môžete vidieť pohľady zvonku ( Ale NOTnight).

Ľahko sa nanáša

Výrobok je dodávaný s ekologicky šetrné lepidlo, nie je potrebné zakúpiť samostatne, jednoduché ovládanie a pohodlné

Aby Váš Domov Viac Pohodlné A Súkromných S Týmto Okno Odtieň !

AKO NAINŠTALOVAŤ DOKONALÉ OKNO FILM

Krok č. 1. Aby vaše windows alebo sklenené dvere, mimoriadne čistý, uistite sa, že neexistuje žiadne zvyšky lepidla alebo prach, najmä v rohoch. Krok 2. Meranie presné rozmery okna a strih filmu do správnu veľkosť Kroku 3. Odstráňte ochranné fólie filmu, sprej dosť mydlovej vody na povrchu skla a film, a potom vložte film proti skla. Krok 4. Stierkou všetky bubliny z centra na všetky štyri hrany. Uistite sa, že nie je vidieť bublina doľava na povrchu. Krok 5. Výbava preč nadbytočných film hrany (takže rozdiel 1/16 palca medzi filmom a rámu okna). Potom utrite okno čisté.

Tipy, Aby Sa Zabránilo Film Odlúpnutie Po Inštalácii

1.Najlepší čas pre inštaláciu je skoro ráno alebo večer, keď sklo je chladnejšie. 2.Aby vaše windows alebo sklenené dvere, mimoriadne čistý, uistite sa, že neexistuje žiadne zvyšky lepidla alebo prachu. (VEĽMI DÔLEŽITÉ) 3.Sprej dosť mydlovej vody na povrchu skla a film, Uchovávajte ich mokré počas inštalácie. 4.Škrípanie všetky bubliny z stierkou, uistite sa, že nie je vidieť bublina doľava na povrchu.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty