Štítky: sonoff, mini sonoff, mini sonoff prepínač, sonoff rf 433 mhz, wifi, smart switch, prepnite položku wifi, rf machin, snzb, sonnoff 4, sonoff prepínač, homekit prepínač.

€4.02
  • Skladom
  • w54912


  • Napájacie Napätie: medzinárodný štandard
  • Prevádzková Teplota: medzinárodný štandard
  • Číslo Modelu: modul
  • Názov Značky: EDIY
  • stav: Nové
  • Strata Sily: medzinárodný štandard
  • Aplikácia: Iné


Sonoff RF BridgeDescription

Sonoff RF Most umožňuje monitorovať a kontrolovať váš domov je elektronické zariadenia odkiaľkoľvek.

Sonoff RF Most podporuje maximálne 4 diaľkové ovládanie zariadení, môže sa pridávať do ovládať až 16 prepínače.

Sonoff RF Most využíva mobilný telefón APLIKÁCIE režim ovládania, môžete ovládať domáce zariadenia kedykoľvek, pohodlné a praktické.

Sonoff RF diaľkové ovládanie pomáha prepínač signálu, je možné použiť pre ovládanie 433MHz RF zariadení, ako RF riadený prepínač, RF riadené zásuvky, RF kontrolované žiarovka, RF ovládané dvere otvárač kdekoľvek a kedykoľvek.

Anti-zlodej alarm push ozna, Sonoff RF Most bude tlačiť hlásenie alarmu na váš smartphone, aby váš dom bezpečnejšie.

Požiarny poplach push dizajn, Sonoff RF Most bude tlačiť hlásenie alarmu v prípade požiaru, takže viete, situácia naraz.

Podporuje nastavenie časovača na otvorenie/zatvorenie zariadenia na stanovenú dobu.

Špecifikácia:

Farba: čierna.

Veľkosť: 62*62*20 mm.

Wifi: Wifi 2,4 GHz.

Diaľkové ovládanie: 433 diaľkové ovládanie.

Napájanie: USB 5V.

Poznámka

Položka podporuje väčšinu pevných kód 433 frekvencie.

Nie podpora naučiť dynamického kódu a šifrovací kód.

Tam môže byť trochu farebné skreslenie spôsobené iný počítač uznesenia.

Tam môže byť malá chyba v dôsledku rôznych ručné meranie.

Package zahrnuté:

1* Sonoff RF Most.

1* užívateľská príručka. Sonoff DW1 Dvere, Okno AlarmDescription:Zbrusu nový a high qualityLightweight a malé sizePortable na carryShould byť použité s Sonoff RF Most 433Convenient na inštaláciu a disassemblyRealtime vnímanie dvere a okná, prepínač, ovládanie tiahel ľudské telo, IR senzor, a ďalšie senzory uvedomiť si, bezpečnostný alarm, a umožňuje DIY scény smart. Tento model podporuje Amazon Alexa a Domovská stránka Google voice control.Neoprávnené otvorenie dverí a okien, včasné alarmAnytime, kdekoľvek môže vedieť, či doma dvere a okná sú closedDoors a windows antitheft ochrany, dvere a okná, snímače pripojené na dvere a okná, prostredníctvom Aplikácie skontrolujte, dvere a okná senzory do upozornenie spustenie conditionsBrand: SonoffModel: Sonoff DW1 ( 433MHz RF Dvere, Okno, Alarm Senzor )Farba: whiteweight: 45gSupport Batérie: 23A 12V ( Batéria Nie je Súčasťou balenia )Bezdrôtovej frekvencie: 433.92 MHzProtocol: EV1527Quiescent prúd: ≤5µAEmission prúd: ≤10mAOperating prostredie: -10°-50° (14°-122°)Veľkosť Produktu: 77*49.5*18.8 mmBattery: dĺžka 27 mm, priemer 10 mm, tento model sa nedodáva s batterySpecifications:Dual infraredUltra-nízka spotreba microprocessorsDouble teplotná kompenzácia technologyRobust a odolný, vhodný pre domácnosti, kancelárie, sklady, garáže atď.Jednoduchá montáž a nastavenie-up, wall-mountedLightweight a malé sizeConvenient na inštaláciu a disassemblyReal-čas vnímanie dvere a okná switchDoors a windows anti-theft protectionDoors a windows senzory pripojené na dvere a okná Balík v cene:1 x Dvere A Okno, Senzor(neobsahuje batérie)


Napísať recenziu

Súvisiace produkty