Štítky: muž bdsm, muži sextoy, dlho mravnosť kovové klietky, moje sexuálne hračky, bdsm, slúžka muž bdsm, sex hračky, chlapci mravnosť klietky, hôrny kohút klietky, cudnosť klietky ht.

€16.58 €27.63
 • Skladom
 • w54962


 • farba: striebornú farbu s hladký leštený povrch
 • Aplikácia: pre mužov, zámok penisu
 • Názov Značky: NUUN
 • Položka Druh: Krúžky Na Penis
 • Veľkosť: see picture in the below
 • So Sexuálnym Podtextom: No
 • Nemravný Obrázok: No
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Produkt: veľké mravnosť klietky
 • Číslo Modelu: FRRK-54 54A
 • Materiál: vyrobené z tela zdravia materiál z nehrdzavejúcej ocele


54 54A Detaily Produktu - Detalles de producto - détails du produit - Szczegóły Produktu - информация о продукте

Dôležité Merania na web stránke je príručka, ako sú mierne tolerancia kvôli položky sú ručne vyrobené, sexuálne hračky je v nepravidelného tvaru, metódy merania sa líši, sex hračky vlastnosti materiálu, ale táto odchýlka sa považujú za prijateľné. Dôležité Les mesures sur le site Web sont osn, príručka, auto il y a une légère tolérance kvôli au fait que l ' článok est fabriqué à la main, les jouets sexuels sont de forme irrégulière, les méthodes de mesure varient, les caractéristiques matérielles des jouets sexuels, mais cette tolérance est considérée comme prijateľné.

F. A. Q

1 - musím platiť DPH?

Iba ak existuje vo vašej krajine. Cena v tejto lokalite neobsahuje žiadne tarifné daňová povinnosť alebo Colné odbavenie poplatok v akejkoľvek krajine.

2 - Ako je diskrétne balenie?

Veľmi. Pošleme v hnedej boxy, nemáme používať poštové obálky, ktoré môže odhaliť to, čo je položka, keď sa človek cíti to. Dali sme odosielateľovi dole, ako Chen Jian, nemôžeme spomenúť, čo je vo vnútri vôbec. Obsah sú označené ako "plavidlo hračka" alebo "kovový krúžok'. Nikto potrebuje vedieť!!!

3 - Môžete lode do mojej krajiny?

Máme loď z celého sveta, a väčšine krajín sú uvedené. Avšak ak to nie je, je to preto, že Colných problém.

4 - Aké sú vaše hračky vyrobené?

Alll dildo a análne hračky sú vyrobené z ne alergénne Silikónu. Je to mäkké, flexibilné a cítiť sa skvele proti pokožky. Silikón použitý neobsahuje Ftaláty. Cudnosť klietky je vyrobená z nerezovej ocele.

5 - Ako dlho, kým sa odoslania svojej objednávky?

Naším cieľom expedície vašej objednávky ihneď, je to často rovnaký deň alebo nasledujúci deň, alebo v prvý pracovný deň v týždni, ak vaše objednávky cez víkend. Objednávky môže niekedy trvať trochu dlhšie, ak nemáte dostatok zásob, ale sme stále vo výrobe. Párkrát ročne nám môže byť uzavretá na fewd dní, alebo tak, ale vaša objednávka bude zaslané rovno na náš návrat.

6 - Meranie

Merania na web stránke je príručka, ako sú mierne tolerancia kvôli položky sú ručne vyrobené, sexuálne hračky je v nepravidelného tvaru, metódy merania sa líši, sex hračky vlastnosti materiálu, ale táto odchýlka sa považujú za prijateľné.

7 - Cena–výkon, rozhodne nie je nízka cena!

Cena-výkon je veľmi subjektívne, vzhľadom na presvedčenie, hodnoty, spotreba postoje mení na rôznych ľudí, čo rôznych ľudí má rôzne očakávania presne ten istý produkt. V skutočnosti sme všetci pochopili, že ultra-nízka cena je dosiahnutá za obeť kvality a robotník-loď. FRRK by nikdy predávať výrobky, ktoré je ultra-nízka cena. Cena-výkon výrobku v FRRK sa týka vysoká cena-výkon pod predpoklad dobrej kvality.

8 - Pred nákupom

Farebné rozdiely nie je možné vyhnúť pre on-line nakupovanie. FRRK snaží správne farby, rovnako blízko ako je to možné skutočný, ale stále FRRK nezaručuje ŽIADNE farebné rozdiel. Vďaka materiálu, znak, nepravidelného tvaru, sa mení opatrenie nástroj a metóda, tolerancia rozmeru neexistuje. Vo všeobecnosti rozmer tolerancia je ±1 cm a ktoré sa považujú za prijateľné.

9 - Po-predajný Servis

Kontaktovať FRRK Oficiálneho Obchodu ASAP, ak nie je žiadny problém produkty dostanete by byť vysoko odporúčané. Naším cieľom je riešiť problémy s poctiví a úprimní, aby ste mať žiadne starosti. Ďakujem za váš čas v FRRK Oficiálneho Obchodu.

10 - Naughty Sexuálne Fantázie z FRRK

Popredný Čínsky dospelých, sexuálne hračky výrobcu v mužskej mravnosť klietky, realistické dildo, análne hračky a pošvy sektor, FRRK má viesť spôsobom, projektovanie a výroba najznámejších a transformačných rezanie-hrana sex produkty. FRRK bolo stať sa svetovo preslávený pre jeho odborne vybraných premier sex produkty. FRRK ponúka ultimate sexuálne potešenie skúsenosti. Náš špecializovaný tím sexuálne zdravie a radosť oddaní mať odborné znalosti a pochopenie z najnovších inovácií produktov a techniky, a sú tu, aby vám pomôžu pri výbere z našich vysoko žiaduce produkty. Ako FRRK rástla v priebehu rokov sme vyvinuli silné zákazníkov nasledujúce údaje a náš globálny dosah rozšírila, stávajú moderné sexuálne hračky priemysel destináciou pre istotu zákazníka.


Macakvet
2020-11-18
5/5
Great cage. And comfortable.Mistress used coconut oil to slide in to the end, lock it, then some pushing to fully insert myself. The coconut oil leaves no residue and is absorbed. Keeping things soft for when Mistress allows me out to make love. Then it's back in it goes, caged. My Wife and KH ordered both the FRRK-54Aa and FRRK-55A, both with contoured rings. That's all I can say at this point as today after they arrived Mistress immediately locked it into the 55A using the 50mm contoured ring. It's been 6 hours caged and so far so good. "NUUN Official Store" ships fast. If they need another Test Subject my Mistress is volunteering me.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty