Štítky: pop nitovanie nastaviť, Rýchlosť reakcie, knihy záväzné skrutka, punč skrutka, hliníkové nity zápustnými, Nit, medené nity, zlato chicago skrutky, zbraň nit, chicago skrutka.

€8.26 €8.69
  • Skladom
  • w55195


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • DIY Dodávky: Tesárstvo
  • Certifikácia: ŽIADNE


Popis

Farba:Strieborný Materiál: Nickeling Uhlíkovej Ocele

Package zahrnuté

M4*4 Skrutky* 45pcs M4*5 Chicago Skrutku* 30pcs M5*6 Chicago Skrutku* 15pcs M5*8 Chicago Skrutku* 15pcs M5*10 Chicago Skrutku* 15pcs M5*12 Chicago Skrutku* 15pcs M5*15 Chicago Skrutku* 15pcs Plastové Okno* 1pcs

Produkt displej

Poznámka: Pretože Rusko sa po novej politiky o úplné meno , pls každý kupujúcemu ponúknuť vaše celé meno pred platíte v fakturačnej adresy . Vďaka za skvelú spoluprácu ! Spôsob Platby Prijímame len Viazaný,Kreditné karty,Western Union. Prosím uhradiť do 7 dní od objednávky. Prepravné Podmienky Štandardná Služba je Čína príspevok letecky alebo Hong Kong post letecky. Urýchlené Služba je Čína príspevok EMS. Prosím, pošlite nám e-mail PRED platby v prípade, ak si želáte zmeniť adresu doručenia Dodacia lehota počas prázdnin (Vianoce, Čínsky Nový Rok, atď.), by mohli byť dlhšie, než je obvyklé čas. Prosím pridať ďalšie 5-10 dní ako odkladu. Vráti Výraz V prípade, že ste dostali chybné položky, má zákazník do 7 dní od dátumu doručenia na žiadosť o vrátenie alebo výmena za novú. V prípade, že ste dostali nesprávnu položku, tovar musí byť vrátený v jej pôvodnom a nevyužité stave a musí byť aj v pôvodnom box a balenie. Nepovoľujeme náhrady alebo výmeny, pretože zmenu mysle. Prečítajte si prosím všetky description poskytujeme ako sprievodca skôr než si cenovú ponuku. Pri každom kroku boli prijaté opatrenia na zabezpečenie toho, aby sme loď z správnu položku, tam bude príležitosť, keď dostanete položky, ktoré sú odlišné od popis. V takom prípade vás prosíme, aby ste nás kontaktovať hneď, tak môžeme nápravu situácie.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty