Štítky: yacht dosky, hračky predaj uk, ukiyoe cloud, onesie 164cm, cievky 1000 ci, tetsky nohavice, sledujte montan, topman nohavice, zváranie b10k.

€3.11 €4.15
  • Skladom
  • w55278


  • Číslo Modelu: SUNGACRY001-B-G
  • Položka Dĺžka: 780mm
  • Položka Druh: Okuliare Príslušenstvo
  • Materiál: Akryl
  • Okuliare Príslušenstvo: Reťaze & Laná
  • Pohlavie: Unisex
  • Vzor Typ: BODKA


Názov Značky:Dawapara

Názov produktu:Dawapara 2018 Najnovší Dizajn a Módne Okuliare na Čítanie Reťazca Pre Ženy& Človeka Zlaté/Strieborné Kovové slnečné Okuliare Reťazca SUNG10013-1-B

Materiál:Matel

Farba:Zlatá/Strieborná

Reťazec Typu: Matel Reťazca

Dĺžka reťazca:780mm

Hmotnosť:17.2 g

Dropshiopping:Áno

1. Otázka : Aké šperky veľkosť je ?

Odpoveď:Všetky nášho tovaru má veľkosť popis v detailoch.môžete skontrolovať, či ste vhodný pre vás .

2. Otázka : Kedy môžem dostať balík po úhrade ?

A:Štandardnej služby trvá asi 16-35 pracovných dní. Urýchlené Služba trvá asi 3-15 pracovných dní. Závisí od destinácie a objektívnym faktorom. To môže trvať aj viac krát do 35-90 dní

3. Otázka : som ešte nedostal položky po 35 dní ,čo by som mal urobiť?

Odpoveď : Medzinárodná doprava potrebuje viac času ,prosím, počkajte niekoľko dní, kým 60.,ak ste ešte stále nedostávajú balík ,prosím, kontaktujte nás, poskytujeme plnú náhradu bez výhovorky.

4. Otázka : môžem prijímať položky rozbité, čo by som mal robiť ?

Odpoveď : Každá položka je dobre kontrolované pred odoslaním, keď sme balené no to stále nie je možné sa vyhnúť, pretože drsný odovzdanie lodnej pracovník. V tomto prípade, prosím, kontaktujte nás a dajte mi vedieť, koľko množstvo rozbité a ponúkajú nám obraz, vrátime vám alebo odoslať na vás.

5. Otázka : to, Čo som dostal, sa líši od obrázka, čo sa stalo?

Odpoveď : Máme mnoho mnoho objednávok, každý deň, niekedy urobíme tejto chyby. Takže tu veľmi ľúto dať vám problémy. Ale aj kontaktujte nás slobodne, budeme sa pokúsiť odoslať ju ihneď, bez akejkoľvek výhovorky. Naozaj dúfam, že nie, daj nám sporu alebo negatívnu spätnú väzbu. Koniec koncov ,všetky objednávky sú odosielané pomocou ručne náš pracovník, tak dúfam, že nám môže dať šancu na nápravu. Ďakujeme za pochopenie veľmi pekne.

Tovar vám bude dodaný within2-3 dní po úplnom zaplatení je vysporiadaný. Ak sa nemôžete dostať váš tovar v čase, prosím, kontaktujte nás najskôr, budeme kontrolovať a riešiť to pre vás čoskoro budeme odpovedať svoj mail do 24 hodín normálne. Niekedy sa trochu meškanie vzhľadom na víkend alebo sviatok, Iný spôsob dopravy mať rôzne dní po dodaní položky, pri zadaní objednávky si môžete vybrať najlepší spôsob, ako pre vás.

Všetkých päť hviezdičkový spätná väzba je veľmi dôležité a musíme kupujúci leave us five star a zdieľať vaše nákupné skúsenosti v mojom obchode.

Keď ste dostali balíček a všetky veci sú dobré , prajeme vám môže trvať niekoľko minút, aby zanechajte nám spätnú väzbu.

Ak môžete fotografovať pre položku, ktorú si a zanechajte nám spätnú väzbu, bude to veľmi pekné pre iných zákazníkov, aby výber.

Ak tam je nejaký problém s objednávkou alebo položky ,prosím pošlite nám správu, aby sa po-predajný servis pre vás pred odchodom spätnej väzby.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty