Štítky: kufra auta vložky, kia sportage 2019 strmene, les subaru, tónovanie kia sportage 2019, suv kufra auta linkovej, subaru xv, kia sportage mat 2019, argos kufra auta linkovej, auto topánka vložkou, čierne, rádio kia sportage 2021.

€41.72
  • Skladom
  • w55301
1.-Vyrobené z polyetylénu (odvodené z vysoko kvalitného pvc) je flexibilný a bezpečný materiál, veľmi tvrdý a eko-šetrné pre životné prostredie. To nie je cítiť, tak je to vysoko odporúčané aj na prepravu zvierat.

2.-anti-nečistoty okraja 5 cm výška po celom obvode, aby sa nečistoty na čalúnenie vozidla.

3.-rebrovaný anti-slip povrch pre zvýšenú priľnavosť. Vysoká kvalita materiálu použitého na výrobu zabezpečuje nepriepustnosti a odolnosti voči faktory, ako sú oleje, farbivá, tuky, palivá, atď.

4.-Plne zákazku pre každé vozidlo, nie je univerzálny, takže garantujeme zapadajú na tvar batožinového priestoru.

5.-V niektorých modeloch boot stráže má mihalnice, ľahko perforované, ktoré umožňujú používať boot grip podporuje, pre uchytenie alebo podobné. Ideálne batožinového priestoru Chránič chrániť naše auto. Veľmi ľahko sa čistí, stačí použiť tlak vody alebo mokré bajonet a s minimálnou údržbou bude mať ho vždy ako prvý deň. Inštalácia je veľmi jednoduchá, vyčistiť koberec od vášho batožinového priestoru a dajte na vrchole. Máte otázky alebo potrebujete poradiť? Kontaktujte nás a my vám veľmi radi pomôžu.

Výrobok sa používa s technickými vlastnosťami a dopĺňa popísané od výrobcu, snímky sa môžu líšiť od konečnej dodaný výrobok.


Nohackers12
2021-01-04
5/5
Everything ok

Napísať recenziu

Súvisiace produkty