Štítky: slon porcelánu, socha mačky, nordic socha, knižnica socha, sculptur, grand váza, socha, keramické súsošie, nordic dizajn domáce dekorácie, sadrové hlavu.

€14.57 €20.81
  • Skladom
  • w658


  • Tému: Zviera
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Keramické & Smalt


Názov Produktu: Polar Bear Príslušenstvo

Veľkosť Informácií :

Pozri foto vo výrobku možnosti

Je tam aj popis sa zobrazí v dolnej časti stránky podrobnosti

Materiál: Keramické, Vysokú kvalitu, jasne, farby, podrážky, sú starostlivo zvárané, stabilný .

Zákaznícky Servis: ① 24 hodín, rýchle doručenie; ② 24-hodinové on-line služby; ③ nie je dôvod na vrátenie alebo výmena tovaru v lehote do 15 dní

O predajni

1. Balík používa bublina stĺpec, ktorý je veľmi silné a výrazné.

2. Tam sú vysokej kvality, logistiky partnermi s cieľom zabezpečiť balíky sú na čas (niektoré balíky spolupracovať s úradný logistika)

3.Ak dostanete poškodenie položky, prosím nemajú negatívny komentár, môžete sa obrátiť na online zákaznícky servis, poskytovanie fotografie, overte ho reshipment pre vás

4. Ak zistíte, že niečo chýba, môžete sa obrátiť na online zákaznícky servis. Po kontrole hmotnosti, v prípade, že niečo chýba, môžete stráviť ho opäť zadarmo.

5. Ak logistika má nie sú aktualizované nové informácie na dlhú dobu, môžete sa priamo obrátiť na online služby zákazníkom vyriešiť za vás. Netvrdí, spory priamo. Ďakujeme za pochopenie.

6. Vonkajšia vrstva používa čierne vaky na balenie alebo žltá lepiaca páska na súkromie v zmysle balenie, ja a môj malý priatelia sú veľmi opatrní!


Napísať recenziu

Súvisiace produkty