Štítky: mace windu obrázok lego, muži fantasy, fantasy živice, miniatúrne rpg, historické stredoveké armor, dr.pero, kampaň, miniatúry tv, položky marvel legendy, d 28mm miniatúr.

€10.20
  • Skladom
  • w672


  • Položka Druh: Model
  • Vekové Rozpätie: > 14 rokov


Na warforged boli postavené bojovať v Poslednej Vojny. Prvý warforged boli bezmozgových robotov, ale Dom Cannith venoval obrovské zdroje na zlepšenie týchto ocele vojakov. Nečakané prielom vyrába plne vnímajúcich vojakov, miešanie organických a anorganických materiálov. Warforged sú vyrobené z dreva a kovu, ale oni môžu cítiť bolesť a emócie. Postavený ako zbrane, teraz musia nájsť účel, za vojny. A warforged môže byť pevní spojenca, a bezcitný stroj na zabíjanie, alebo vizionár pri hľadaní účel a význam.

"Postavený na vojne, ktorá skončila, hľadanie účel"

Bude Eberron zadajte prosperujúce new age, alebo bude tieň vojny zostúpiť ešte raz? Preskúmať pozemky Eberron v tejto kampane s CZYY Miniatúry!

Tieto herné minis sú určené pre použitie v stolné hry, a veľkosti na 28mm meradle. Tieto sú vyrobené z brezové preglejky, odolný a ľahko zmontovať. Každý mini pozostáva z dvoch stranách dať vytvoriť 2.5 D znak s hĺbkou. Základná veľkosť je 1".

Farba: Štýl 1 Zahŕňa:

- Zlatý Trpaslík Kňaz

- Ľudské Ranger

- Slnko Elf Sprievodca

- Northlands Bojovník

- Lightfoot Halfling Tulák

- Wood Elf Druid

Farba: Štýl 2 Zahŕňa:

- Pán Čepele

- Warforged Bojovník

- Warforged Mních

- Warforged Sprievodca

- Tarkanan Vrah

- Clawfoot

Farba: Štýl 3 Zahŕňa:

- Trpaslík Vrah

- Trpasličí Bojovník

- Dwarf Miner

- Trpaslík Hunter

- Trpaslík Sprievodca

- Trpasličí Bojovník

Zhromaždenie môže vyžadovať lepidlo.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty