Štítky: mi moxování, desiatky podložky malé, bolesti svalov, desiatky stroj veľká, osobný masér elektrické, starostlivosť o telo masáž, acupunctur, moxa, dhl, mol pero.

€4.08 €8.33
 • Skladom
 • w840


 • Masáž časovač: 10/20/30minute(Nastaviteľné)
 • Frekvencia: V PRÍPADE, LF
 • Výstup: Tri Výstup
 • Jazyk: Čínsky/English
 • Funkcie 4: Môžu byť použité na Osvetlenie
 • Oblasti Aplikácie: Pre Krk, Ramená, Chrbát, Ruky, Nohy,Nohy ,Pás
 • Veľkosť: 154X85X25MM
 • Štandardné Napätie: 220V
 • Režim: 10
 • Aplikácia: Telo
 • Produkt: inteligentné elektronické masér
 • SKU: R-119
 • Funkcie 3: s Horúcimi kompresii Pásky
 • Názov Značky: Raiuleko
 • Funkcie 2: Zvukové upozornenia
 • Funkcia: Spaľovanie Tukov, Chudnutie , Telo Oddych,Úľava Od Bolesti
 • Funkcie 1: Čínsky / English Koniec
 • Funkcie 5: veľký displej
 • Konektor Typu: EU/USA
 • Zdroj Napájania: Nabíjanie


Prečo potrebujeme masér?

Popis Výrobku:

1. Digitálny multi-funkčné, vstavaná nabíjateľná batéria; ľahko sa prenáša, jednoduché ovládanie;

2. Veľký LCD farebný displej;

3. Čínsky a anglicky, hlasová navigácia prevádzky;

4. Existujú rôzne načasovanie a výber režimu funkcie;

5. Infračervené teplo, mierne teploty a nízka teplota ošetrenie, vhodné na rôzne zdravotnej starostlivosti a liečby;

6. Plne funkčný, v PRÍPADE, LF, Akupunktúra, Masáž, Bankovanie, Masáž, Búšiť desať režimov;

7. Tri fyzioterapia výstupný otvor, ktorý môže byť spojený s tepelnej terapie a pulz fyzioterapia v rovnakom čase, ale aj fyzikálna terapia 2 osoby;

8. Výstupný impulz, mäkké a silné, cítiť sa pohodlne, bez šok elektrickým prúdom pocit po upgrade verzia .

Pokyny:

Po masér je spustenia, stlačte tlačidlo "TIME" tlačidlo, ak chcete zvoliť, keď chcete masáž, stlačte tlačidlo "MODE" tlačidlo, ak chcete zmeniť masáž režime, a potom prispôsobí intenzitu, ako je potrebné (SILNÁ 1 / STRONG tlačidlo 1 je vylepšený, SLABÁ 1 / SLABÉ 2 tlačidlo je upravená oslabený)

Hlas Na:

Ak nie je potrebné hlasových pokynov funkciu, stlačte a podržte tlačidlo "Time" tlačidlo na 3 sekundy vypnete hlasové pokyny fungovať, je potrebné sa obrátiť na hlasové funkcie, dlhé stlačte tlačidlo "Time" tlačidlo na 3 sekundy

Elektródy Podložky Používané

Koľkokrát elektródy je používať, závisí od čistoty a oilyness ľudskej kože, a preto je najlepšie umyte kožu mydlom pred použitím (alkohol je rovnako prijateľná). Čistenie pleti, môžete dosiahnuť lepšie výsledky a zlepšenie frekvencia používania elektródy.

Elektródy Podložky Život

Po každom použití, umiestnite elektródu späť na originálnom balení taška, umiestnené v tieni. Ak na elektródy je suché trochu, použite pár kvapiek vody na mokré to. To zvýši životnosť elektródy.

Pokyny Na Prevádzku:

1. Plnenie: mať príslušenstvo nabíjačky a nabíjanie kábel a zapojte USB konektor do zásuvky, potom vložte DC vedúci nabíjací kábel do nabíjanie pätice hostiteľskom počítači a zapojte nabíjačku do 220V napájania. V tomto čase, svetlo masér bude mierne svieti, a svetlo bude automaticky ísť von, keď nabíjanie je dokončené. Poznámka: pre horúce komprimovať, prosím, zapojte nabíjačku a používať ho spolu.

2. Elektródy príprava: mať vodivé pásky a ihla drôtu (pracka drôt) a zadok spoločné aby vodivé pásky v blízkosti zodpovedajúcich acupoints alebo bolesť bodov, a potom zapojte druhý koniec ihly drôtu (pracka vodič) do pulzný výstup jack 1 alebo pulzný výstup jack 2 hostiteľského stroj.

3. Dlho stlačte tlačidlo "start up" na 3 sekundy, aby ste spustili hosť. (hlasová navigácia enabled)

4. Podľa hlasovú navigáciu, stlačte tlačidlo "time" tlačidlo, ak chcete vybrať masáž čas, a potom stlačte tlačidlo "zvýšenie intenzity 1" alebo" zvýšenie intenzity 2" tlačidlo, podľa tela pocit, že je vhodné, aby boli pohodlné, a ak potrebujete znížiť intenzitu, stlačte tlačidlo "intenzita znižuje na tlačidlo".

5, štart tepla funkcia: najprv vložte zástrčku teplej komprimovať s radom tepelný výstup jack, potom: bootovať, stlačte "čas" vybrať čas, dlhé stlačte tlačidlo "mode" tlačidlo na 3 sekundy, hlasových pokynov a krásy, horúce komprimovať s horúčkou (ak je teplota príliš nízka, prosím stlačte tlačidlo "mode" tlačidlo na 3 sekundy, zvukových upozornení hot moxování), keď horúce komprimovať s začali ohrievať opäť po horúce komprimovať kapela na mieste potreba tepla, teplej štart.

6. Hlas switch: ak hlasových pokynov funkcia nie je potrebné v procese používania, dlho stlačte časové tlačidlo na 3 sekundy vypnete hlasové funkcie; ak je potrebné, aby sa vypne a znova, dlhé stlačte tlačidlo "time" tlačidlo na 3 sekundy pre zapnutie.

7. Prepínanie medzi Čínština a angličtina: zariadenie má riadok funkcií v oboch Čínštine a angličtine. Pri prepínaní, stlačte "Čínsky/English" tlačidlo.

8. V procese masáž, môžete zmeniť masáž režime bude, stlačte tlačidlo "Mode" tlačidlo, vyberte po jednom. Po výbere, musíte stlačiť "Zvýšenie Intenzity" a "Zníženie Intenzity" tlačidlá na nastavenie intenzity. 9. Nastavenie času: stlačte tlačidlo "time" tlačidlo rýchlo nastaviť čas alebo pohotovostnom režime. 10. Osvetlenie funkciu: stlačte tlačidlo "prepínač" tlačidlo pre 2 krát priebežne ak chcete otvoriť osvetlenie, a potom stlačte tlačidlo "prepínač" tlačidlo pre 2 krát priebežne zatvorte osvetlenie. A:tlačidlo Režim: Desať masáž režimu konverzie, zakaždým, keď stlačíte tlačidlo, môžete zmeniť masáž režime. B:Pevnosť zvýšiť tlačidlo: sila je nastaviteľná od 1-8 úrovne, keď sila je uvedený ako posledný 1 Je maximálna pri 8 mriežky sú používané; Môže sa doplní automaticky podľa individuálnych potrieb. C:Intenzity zníženie kľúč: intenzita 1-8 úrovne môže byť upravená, keď intenzita ukazuje na rôznych úrovniach, Keď môžete upraviť podľa seba, podľa individuálnej požiadavky abate.

Horúce moxování funkcia štart:

1. Prvé hot moxování zástrčku s plug do masážneho "TEPLO ING" výstupný port.

2. a potom stlačením tlačidla "ON / OFF" tlačidlo pre spustenie masér.

3. Stlačte tlačidlo "TIME" tlačidlo, ak chcete vybrať masáž čas.

4 Podržte tlačidlo "MODE" na 3 sekundy. V tejto chvíli, horúce moxování pás začne hriať. Ak je teplota príliš nízka, stlačte a podržte tlačidlo "MODE" tlačidlo na 3 sekundy znovu, potom sa teplota bude stúpať vyššie. Teplota sa zvyšuje, a potom zviazať ju na ruku alebo nohu.

Poznámka: Pri používaní horúcich moxování funkciu, musíte sa najskôr spojiť teplej moxování riadok, a potom otvorte hot moxování funkciu, inak to môže viesť k ochrane obvodu (havaroval štátu), ak toto zlyhá, môžete použiť špáradlo vložiť za masér Malej diery, jemne stlačte, a potom nabite masér na niekoľko sekúnd, to sa môže vrátiť k bežným podmienkam.


Svetun81
2020-12-11
5/5
Good product. Shipping very fast. Recommended.
Lenusik1969
2020-09-10
5/5
Wonderful! Well packed and works perfect

Napísať recenziu

Súvisiace produkty