Štítky: rozpúšťadlo pasce titanium, antmin, mouse trap, klietka potkan, acoustic bass, trap, aventurin kameň, rat trap, mesto vankúš, hry myš, Hojdacia Sieť Swing.

€20.40 €29.14
 • Skladom
 • w863


 • Indikátor slabej batérie: 4.8 V+0.2 V
 • Zapojte: Bez plug
 • Vysoké napätie vyrobené čas: 2 minúty
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Zdroj Napájania: 6V 4C(neobsahuje)
 • Pešti Typ: Myši
 • Statické práce prúd: ≤50uA
 • Číslo Modelu: AR190
 • Súbor Typ: Áno
 • Vysoké Napätie: 6000-8000V
 • Vysoké napätie pracovný prúd: ≤380mA


AR190 MYŠÍ VRAH

Vlastnosti A Funkcie

1.Delives vysoké napätie elektronické šok otravu na potkany. Nonpoisonous, bezpečné a spoľahlivé. 2.Ľahko sa čistí komory dizajn. 3.Nastaviť bezpečnostný spínač ochrany, aby sa zabránilo náhodnému úrazu elektrickým prúdom k človeku. 4.Používa mikro - elektronických okruh technológií pre dizajn výrobku. Nízka spotreba energie, vhodné pre dlhé život prevádzky. 5.Nízky stav batérie označenie.

Aplikácie

Táto jednotka sa dá použiť v jedálne - izby, kuchyne, spálne, kancelárie,hotes, a iných miestach, ktoré potkanov sa zvyčajne objavujú.

Návod na použitie

Krok#1: Pomocou plastových alebo drevených nôž, vložte malé množstvo arašidové maslo (alebo akékoľvek potraviny potkanov prednosť) prostredníctvom spodného otvoru na späť dosky. Krok#2: Vloženie 4 "C"batérií do priestoru pre batérie. Krok#3: Identita miesto s potkan činnosť hľadať nosené chodníky alebo chodníky. Miesto jednotky na podlahu proti múru, vchod v súlade s trail; potkanov radšej zostať blízko pri stene. Krok#4: Stlačte spínač do polohy "On" ( -). Jednotka bude hum a zelené svetlo bude blikať raz, čo indikuje, že jednotka bola povolená. Ak chcete zabrániť náhodnému prúdom zabráňte kontaktu s kovovými platňami.

Poznámka: Položky, pre Použitie

1.Potkan aktivuje dve kovové platne pri vstupe do jednotky, jednotka vydáva vysokým napätím a prúdom ihneď, červená kontrolka bliká na 2 sekundy, a potom vysokým napätím a prúdom prestane. Svetlo sa zmení ich na zelenú a bliká každých 5 sekúnd, Tu vysoké napätie šok budú nie byť vyrobené, kým sa reštartovať jednotky nabudúce. 2.Po zabití každý potkan, stlačte spínač do polohy" OFF"(O) a odstrániť prípade jednotky na čistenie komory. Suchý na slnku, potom to môže byť preinštalovať na použitie. (Použite čistiaci prostriedok na vyčistenie cítiť, že potkan doľava, alebo potkanov môže prísť againl) 3.V vysokého Napätia komory, tam sú tri kovové platne, dve vnútorné plechy produkovať vysoké napätie, keď potkan vstúpi jednotky, a vonkajší plech vytvára vysoké napätie, automaticky sa ako eleotronic šok aktivovaná. Ak chcete zabrániť náhodnému šok, vyhnite sa kontaktu s kovovými platňami. 4.Ak červená kontrolka bliká raz za 2 sekundy po zapnutí, alebo potkan zabíjanie, to znamená, že batérie by sa mal zmeniť na nové, aby nedošlo k zhoršeniu potkan zabíjanie funkciu. Vypnite napájanie pred výmenou batérií. 5.Odstránenie batérie z jednotky, ak nie sú potrebné na dlhšiu dobu, aby ste zabránili poškodeniu jednotky vyplývajúce z batérie vyteká.

Varovanie

1. Nevhodné používanie tohto výrobku môže spôsobiť elektrický šok, alebo vážne zranenie. 2. Nikdy nepoužívajte tento produkt v okolí malé deti, malé domáce zvieratá, život podporu zariadení, a horľavých materiálov. 3. Nikdy nepoužívajte toto zariadenie na mokrom povrchu, aby sa zabránilo vysokým napätím elektrickej poruchy.

Technické Špecifikácie

Napájanie: 6V 4"C"Batérií. Statické práce prúd:≤50uA Vysoké napätie pracovný prúd:≤380mA Vysoké napätie: 6000-8000V Vysoké napätie vyrobené čas: 2 minúty. Indikátor slabej batérie: 4.8 V+0.2 V Nová batéria môže byť dodávané pre elektronické šok 20-30 krát.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty