Štítky: páska vhb, červená nestabilné pásky, 6800 maska proti prachu, 3m lepidlo dvojité bočné pásky, 3m 9501, jianwu pero, 3m 6200, 3m podložky, zrastov lepiaca páska, 3 m pásky.

€4.43 €4.66
  • Skladom
  • w909


  • farba: Šedá
  • Číslo Modelu: 4991
  • Hrúbka: 2.3 mm
  • Dĺžka: 3 meters
  • Lepiaca Páska Typ: Obojstranné Pásky
  • Druh: Lepiaca Páska


Táto aukcia je pre 3M 4991 Obojstranná Páska

Špecifikácia 3M VHB 4991 VHB=Veľmi Hing Dlhopisov Farba: Šedá Hrúbka:2.3 mm Úplne Nové a Vysokej kvality

Hwo ak chcete použiť túto pásku??

Čistenie :Pre maximálnu pevnosť,povrch musí byť čistý, suchý, hladký, ani hrdza a ropného znečistenia.Typické čističe obsahujúce rozpúšťadlá sú heptán alebo izopropyl alkoholu.

Tlak : Tlak na lepidlo a povrch môže pomôcť zlepšiť pevnosť,valčekom alebo stôl môže byť použitý.

Čas : Po aplikácii, pevnosť zvýši, ako lepidlo tokov na povrch. Pri izbovej teplote približne 50% konečná pevnosť sa dosiahne po 20 minútach, 90% po 24 hoursand 100% po 72 hodinách.

Teplota :Ideálny aplikácii teplota 70°C do 100°F (21degree celzia, na 38degree celzia).Prevádzková teplota by nemala byť nižšia ako 10 stupňov celzia, teplota je príliš nízka, bude viesť k vytvrdnutí dlhšie. Ak je teplota príliš nízka, presun materiálu a lepiacej pásky do teplej vnútorné skladovanie alebo na vykurovanie liečby.

Otázka: koľko percent konečná pevnosť môžem očakávať okamžite po aplikácii? Po 24 hodinách? Po 72 hodinách?

A. Okamžite po aplikácii je vyrobený, asi 60% pevnosť sa dosiahne. Ako lepidlo pokračuje na mokré-out povrchu, môžete očakávať, že bond byť na asi 75% - 80% po 24 hodinách. Po 72 hodinách, 95%+ z pevnosť sa dosiahne. Bond bude aj naďalej stavať s časom.

Otázka: Je pásky rozpúšťadiel, odolný?

A. Áno, 3M akrylová penové pásky sú odolné voči väčšine bežných automobilov, rozpúšťadlá, ako je benzín, motorová nafta, podložka rozpúšťadlo, atď. Rozpúšťadlo odolnosť je funkcia typu rozpúšťadlo, čas expozície a teploty.

Otázka: Prečo nemá pásky pocit, lepkavé?

A. 3 M vysoký výkon akrylové lepidlá majú tendenciu byť pevné a suché na dotyk. Sú určené na lepenie materiálov, iné ako kože. V lepidlá používané sú navrhnuté tak, aby ste dosiahli optimálny výkon a priľnavosť k automobilov, substrátov a komponentov. Prírodné oleje a vlhkosti z pokožky sa môže líšiť od osoby k osobe a ovplyvňujú "palec odvolanie" z 3M Akrylová Penové Pásky. Na jednu osobu, pásky môžu cítiť veľmi lepkavé a pre iného to môže cítiť oveľa menej lepkavé na dotyk. Rozdiel v "palec odvolanie" je v variant 2 jednotlivca pokožky povrchy nie lepidlo.

Q. časť nie je v súlade so vozidla. Čo by mohlo byť zle?

A. Oblasti vyšetrovať pre zlá priľnavosť alebo výkon patrí: Kontrola povrchovej kontaminácie. Na podkladoch musia byť čisté a bez akýchkoľvek kontaminantu. Toto je najčastejšou príčinou nízkej adhézie. Skontrolujte povrch zápas. Sú dva povrchy, ktoré majú byť lepené dobrý zápas? Skontrolujte správne uplatňovanie tlak a mokré-out. Skontrolujte zadnú komponentu pre rovinnosť. Kontrola inštalácie pre správne postupy.


Nikinatali2007
2020-10-13
5/5
Received in good order
Susenpia
2021-01-22
5/5
Receive many thanks. Must it but the strength test.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty